Operátorka/operátor triedenia

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Zvolen, okres Zvolen
1 000 - 1 300 EUR/mesiacMzda zahŕňa odmeny a zákonné príplatky. Výška brutto mzdy závisí od zapracovania a napredovania na danej pracovnej pozícii.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budete vykonávať kontrolu výrobkov a zapisovať výrobné výsledky ako aj prestávky v práci. Prácu môžete vykonávať v sede a niektoré pozície treba vokonávať v stoji.  Pracujete na 12 hodinové zmeny dlhý/krátky týždeň.
Je to práca priamo do kmeňového stavu spoločnosti!

• triedenie produktov podľa vyrobenej kvality
• zaznamenávanie vyrobených kusov
• zaznamenávanie prestávok vo výrobe
• ukladanie produktov podľa baliacich inštrukcii
• udržiavanie poriadku na pracovisku

• práca priamo do kmeňového stavu (nie cez agentúru)
• mesačný dochádzkový bonus
• mesačné prémie do výšky 30%
• mzdové zvýhodnenie za prácu počas víkendov (nad rámec ZP)
• príspevok zamestnávateľa na III. dôchodkový pilier
• odmena za pracovné výročia podľa odpracovaných rokov
• príspevok zamestnávateľa na starostlivosť o pracovné odevy
• stravovanie zabezpečené 7 dní v týždni vo firemnej jedálni (obed, večera)
• pravidelné školenia a obnova preukazov
• pravidelné lekárske prehliadky a ich preplácanie
• možnosť relaxácie v Mestských kúpeľoch Zvolen formou plávania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• keďže budete triediť kusy potrebujete mať dobré pozorovacie schopnosti
• dôslednosť je potrebná
• ochota a spôsobilosť pracovať na 12 hodinové zmeny nočné/denné
• spôsobilosť pracovať v hlučnom prostredí
Pokiaľ kandidát nespĺňa hore uvedené podmienky, nebudeme ho kontaktovať v užšom výbere.

Sme nielen sprostredkovateľ práce, sme v prvom rade Váš dobrý kamarát na telefóne! Vedeli ste o tom, že môžete u nás využiť 24/7 hodinovú linku? Tak neváhajte a poď do toho s nami!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbara Pachingerová
E-mail: poslať životopis