Rozpočtár

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
1 400 - 2 200 EUR/mesiacFinálna mzda závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsadzujeme pracovnú pozíciu pre významného klienta, pôsobiaceho v odvetví pozemných stavieb 20 rokov.

• skúmanie inžinierskych plánov a architektonických nákresov
•  vypracovanie a kontrola projektovej dokumentácie
•  spracovanie cenových ponúk
•  zostavenie cenových kalkulácií
•  rozposlanie podkladov na ocenenie subdodávateľských a dodávateľských firiem
•  komunikácia so subdodávateľmi a projektantom
•  plnenie krátkodobých a strednodobých úloh v oblasti technických činností
•  prezentácia a reportovanie výsledkov nadriadeným

• zaujímavá a perspektívna práca v stabilnej stavebnej spoločnosti
• motivujúce pracovné prostredie
• možnosť profesionálneho a osobnostného rastu
• odborné školenia a jazykové kurzy
• služobný mobilný telefón

Požiadavky na zamestnanca

• min. stredoškolské vzdelanie s maturitou v odbore stavebníctvo či pozemné stavby
• prax 2 roky
• MS Office (Word, Excel, Power Point) - pokročilý
• AutoCAD - základy
•  CENKROS - pokročilý
•  analytické myslenie
•  komunikácia s kolegami a zákazníkmi
• Vodičský preukaz sk. B

Sme nielen sprostredkovateľ práce, sme v prvom rade Váš dobrý kamarát na telefóne! Vedeli ste o tom, že môžete u nás využiť 24/7 hodinovú linku? Tak neváhajte a poď do toho s nami!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Holpitová
E-mail: poslať životopis