Skladník s vysokozdvižným vozíkom

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 500 EUR/mesiac+ bonusy a príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skladníka, ktorý vie ovládať vysokozdvižný vozík! Tvoje úlohy budú jednoduché - budeš prijímať tovar do skladu, kontrolovať ho a uskladňovať.  Neváhaj a pošli nám svoj životopis a my ťa budeme kontaktovať!

Náplňou práce bude:
- prijať tovar a umiestniť ho do skladu,
- kontrolovať a označovať tovar,
- pripraviť tovar na odoslanie,
- pomôcť s nakladaním a vykladaním tovaru,
- zásobovať linky materiálom.

- 13. a 14. plat,
- príspevok do DDS,
- príspevky na športové, kultúrne podujatia, teambuildingy, Mikulášsky a vianočný večierok, vitamínové balíčky,
- 5,51 €/hod., + 0,86 €/hod. výrobný príplatok, + mesačný bonus do výšky 200 € podľa skúseností, kvality, + príplatky za prípadnú prácu v noci, sobotu, nedeľu, 4-zmenku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- platný preukaz VZV,
- ochota pracovať na 3 alebo 4 zmeny.

Sme nielen sprostredkovateľ práce, sme v prvom rade Váš dobrý kamarát na telefóne! Vedeli ste o tom, že môžete u nás využiť 24/7 hodinovú linku? Tak neváhajte a poď do toho s nami!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Natália Škvrndová
Tel.: +421911081932
E-mail: poslať životopis