Učiteľ FYZIKY pre súkromnú základnú školu - Trnava

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Trnava
1 200 - 1 600 EUR/mesiacpodľa platových tried a platových stupňov (v závislosti od počtu odpracovaných rokov, absolvovania atestácie) + príplatky + ďalšie odmeny vo výške do 400 €.)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre súkromnú základnú školu hľadáme učiteľa/ku FYZIKY, ktorý má otvorené srdce pre deti a vo vyučovaní uplatňuje inovatívne a zážitkové metódy, je kreatívny, rád hľadá nové spôsoby a riešenia a pracuje v tíme.

- výučba fyziky pre žiakov základnej školy
- výučba v priateľskom a príjemnom kolektíve s dôrazom na aktívnu komunikáciu s rodičmi
- aktívny záujem o vzdelávanie žiakov a snaha o zážitkovosť hodín

- práca v inovatívnej a modernej škole
- špičkové vybavenie : iPady, počítače, interaktívne tabule, moderné vyučovacie pomôcky
- práca s menším počtom žiakov v triede
- motivujúce finančné ohodnotenie - príplatky od 100€ do 500€
- zľava zo školného pre deti zamestnancov vo výške 75%
- teambuildingy a priestor na realizáciu a rozvoj
- kurzy angličtiny

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

- vysokoškolské vzdelanie II. stupňa
- Vzdelanie podľa zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a vyhlášky č. 437/2009 Z. z. Vysokoškolské II. stupňa - Učiteľstvo všeobecnovzdelávacieho predmetu fyzika
- ľudský prístup a záujem o prácu dlhodobo v oblasti školstva

Sme nielen sprostredkovateľ práce, sme v prvom rade Váš dobrý kamarát na telefóne! Vedeli ste o tom, že môžete u nás využiť 24/7 hodinovú linku? Tak neváhajte a poď do toho s nami!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Veronika Debnárová
E-mail: poslať životopis