Pracuj v Bratislave ako skladník, picker v potravinovom sklade

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Od 6 EUR/hod.6 eur/hod čistého - dohoda 8 eur/hod čistého - živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zbieranie objednávok pomocou skenera a vozíka NZV

Platba 6 eur/hod čistého 8 živnosť

Poskytujeme ubytovanie, blízko pracoviska

Plat sa vypláca od 20. do 25. dňa za predchádzajúci mesiac

​Zálohové platby možno prijímať raz týždenne do 50 eur, po 5 odpracovaných dňoch ​

Denné zmeny: od 7: 00 do 17: 00, možno zostať pracovať až do 19: 00

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

sklad potravinárskych výrobkov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

​prax v sklade ​

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Sedláková
Tel.: +421905920725
E-mail: poslať životopis
ID: 4812846  Dátum zverejnenia: 21.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.