ACCOUNT Manager / PPC Specialist - REKLAMNÁ agentúra

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Práca z domu
1 700 - 3 200 EUR/mesiac- výška mzdy závisí od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia je obsadzovaná pre medzinárodnú reklamnú agentúru spolupracujúcu s najznámejšími svetovými značkami.

•  správa účtov sponzorovaných reklám pre medzinárodných klientov
•  nastavenie a optimalizácia kampaní
• tvorba a realizácia PPC kampaní v rámci Sponsored Ads
•  správa KPI špecifických pre daného klienta
• pravidelná komunikácia a prezentácia výsledkov kampaní klientom
• spolupráca s internými vývojármi
• vedenie a vykonávanie auditov pre klientov - reporty úspešnosti kampaní a tvorba stratégie
•  vedenie a mentoring mladších kolegov

•  flexibilnú pracovnú dobu
• home office , možnosť pracovať remote
• zmluvu na DOBU NEURČITÚ
• multisport kartu
•  dog friendly office
• zapojenie sa do systému opcií na akcie spoločnosti (po odpracovanom roku v spoločnosti)
• školenia a mentoring od skúsenejších kolegov
•  možnosť pracovať s kolegami zo zahraničia (VB, ČR, Kostarika, Nemecko, Rusko)
• priestor na sebarealizáciu a rozvoj Vašich zručností a skúseností
• možnosť kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

•  min. bakalárske vzdelanie - PODMIENKA - špecializácia v oblasti reklamy alebo marketingu výhodou
•  aktívna znalosť Anglického jazyka slovom aj písmom (C1/C2) a Nemeckého jazyka (B2/C1)
•  min. 1-3 roky skúseností so správou výkonnostných PPC kampaní v rámci reklamy na GOOGLE alebo Facebook platforme
• schopnosť vytvárať príbehy s údajmi a jasne ich prezentovať klientom
• pokročilá znalosť MS Excel a PowerPoint
• skúsenosti so Sponsored Ads - výhodou
• znalosť fungovania reklamy vo väčšom meradle, vplyv na maloobchod a predaj
• samostatnosť, nezávislosť a profesionálne vystupovanie
• technická zdatnosť a analytické myslenie - aby Vás bavil Excel a automatizácia

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Holpitová
E-mail: poslať životopis