Špecialista zákazníckeho servisu na logistike

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Kechnec
Termín nástupu
dohodou
1 400 EUR/mesiacFinálna výška mzdy v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste komunikatívny a máte dobré organizačné zručnosti? Máte skúsenosť s plánovaním a zákazníckym servisom a komunikácia v anglickom jazyku Vám nerobí žiaden problém? Ak máte všeobecnú znalosť automotive štandardov a ste flexibilný určite nám pošlite Vaše CV a poďte pracovať do významnej nadnárodnej spoločnosti so zaujímavým ohodnotením.

Vašou náplňou práce bude:

• Sledovanie EDI objednávok
• Riadenie modifikácie výrobkov
• Predpríprava dodacích listov a monitorovanie dodávok, manažovanie transportov
• Sledovanie spokojnosti zákazníka, správa zákazníckeho portálu, znalosť zákazníckych požiadaviek
• Komunikácia so zákazníkom, manažovanie logistických reklamácií od zákazníka
• Manažment vratných obalov
• Komunikácia v rámci oddelenia pri tvorbe produkčného plánu, dodávkach komponentov, inventúrach
• Spolupráca s ostatnými oddeleniami na riešení súvisiacich operatívnych úloh

• Práca v dynamickej medzinárodnej spoločnosti.
• Práca s high-tech systémami a komponentmi.
Bonus a výhody:
• Veľa firemných akcií a iniciatív (Športové aktivity, Mikuláš, Vianočný večierok, Rodinné dni, Teambuildingy, Zdravý workshop….)
• Bufet: výhodný systém na regeneráciu pracovnej sily zamestnancov
• Multisport karta: jedinečná karta umožňujúca bezplatný vstup do viacerých športových zariadení, každý deň v týždni – mesiaci – roku
• Program rozvoja zamestnancov: kurzy pre sebarozvoj (technické, soft skills, jazyky)
• Bezplatná autobusová kyvadlová doprava pre zamestnancov na vybraných trasách
• Extra bonus za dochádzanie do práce (vybrané destinácie)
• Trainee program pre študentov
• Referral program

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Plynulá angličtina nevyhnutná, znalosť nemeckého alebo francúzskeho jazyka vítaná
• Znalosť programu SAP aspoň na základnej úrovni
• Skúsenosť so zákazníckym servisom, plánovaním, optimalizáciou logistických tokov
• PC zručnosti – požadované (Excel, Powerpoint,, Outlook, Word)
• Všeobecná znalosť automotive štandardov
• Komunikačné schopnosti
• Prezentačné schopnosti
• Flexibilita a kreativita
• Schopnost pracovať v tíme

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Kubinová
Tel.: +421904948531
E-mail: poslať životopis