Zámočnícke a zváračské práce

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Kechnec

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Skvelá príležitosť pre skúseného zámočníka a zvárača, ktorý chce rozvinúť svoju kariéru v dynamickom a inovatívnom prostredí. Ak ste vášnivý odborník so silným zázemím v zámočníckych a zváracích prácach, naša pozícia by mohla byť presne to, čo hľadáte.

- výroba oceľovej konštrukcie v súlade s platnou výkresovou dokumentáciou, s dôrazom na dodržiavanie stanovených termínov
- odborné zváranie stehovanej konštrukcie pomocou procesu 135 s dôrazom na spoľahlivosť, pevnosť a bezchybné spoje
- dodržiavanie bezpečnostných protokolov a postupov pri zváraní s dôrazom na ochranu zdravia a bezpečnosť na pracovisku
- delenie materiálu pomocou brúsenia a delenia kyslíkom, s dôrazom na zachovanie požadovaných rozmerov a kvality povrchu
- odborná príprava zvarových hrán a orysovanie dielov na zabezpečenie optimálnych podmienok pre ďalšie fázy výrobného procesu
- dôkladná kontrola rozmerov dielov a čítanie výkresovej dokumentácie s cieľom zabezpečiť presnosť a súlad s projektovými špecifikáciami
- ovládanie materiálu a výrobkov ručne, vysokozdvižným vozíkom, žeriavom obsluhovaným z podlahy a ručne vedeným vozíkom
- maskovanie konštrukcie pred lakovaním a aplikácia pásových náterov pred povrchovou úpravou

Požiadavky na zamestnanca

- stredné odborné vzdelanie alebo minimálne 5 rokov praxe v odbore
- absolvovanie kurzu zvárania v ochrannej atmosfére plynov, žeriavnického kurzu a viazačského kurzu
- školenie z prevádzkových predpisov pre prácu s chemickými faktormi, v hluku, s vibráciami a v záťaži
- školenie z ochrany osobných údajov (OBP) a požiarnej ochrany (PO)

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Daniela Schlosserová
E-mail: poslať životopis
ID: 4807500  Dátum zverejnenia: 14.4.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.