Vedúci výrobnej zmeny

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Trnava
1 980 EUR/mesiac(základná nástupná mzda je 1700 EUR + mesačný bonus 212 € + zákonné príplatky)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V tejto pracovnej pozícii budete mať na starosti riadenie výrobného tímu a koordináciu výrobných aktivít v súlade s výrobnými objednávkami.  Je to práca na 3 zmeny.

V pracovnej pozícii budete robiť nesledujúce činnosti:
• na základe plánu výroby rozvrhnete prácu svojmu tímu zamestnancov
• dbáte na to, aby zamestnanci vo Vašom tíme boli správne a úplne zaškolení na výkon pracovných úloh, na dodržiavanie výrobnej kvality a aby dodržiavali bezpečnosť na pracovisku
• dohliadate na to, aby boli plnené výrobné plány
• vykonávate administratívne úlohy spojené s agendou vedúceho zamestnanca
• práca na 3 zmeny

• dostanete zmluvu na dobu neurčitú
• Vaša práca je odmenená mesačným a ročným bonusom

• zabezpečíme Vám príspevok do dôchodkového piliera
• ponúkame aj rôzne iné výhody sociálnej politiky, kedy myslíme na našich zamestnancov pri príležitosti Vianoc, Mikuláša, jubileách, ako aj prostredníctvom firemných podujatí ako vianočný večierok, športové dni, výlety pre zamestnancov a podobné.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre výrobnú spoločnosť v Trnave.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Ak máte záujem o pracovnú pozíciu prosím pozrite sa, či spĺňate naše požiadavky :
• minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou

• prax na obdobnej pozícii vo výrobnej spoločnosti
• komunikačné a organizačné schopnosti
• preukázateľná samostatnosť a schopnosť viesť  a motivovať tím zamestnancov
• ochota pracovať na 3 zmennú prevádzku
• viete čítať technické výkresy je to výhodou
• ak máte prax s nastavovaním strojov vo výrobe je to výhoda
Budeme kontaktovať  iba kandidátov, ktorý spĺňajú požiadavky  predošlej praxe v obdobnej pozícii

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4805619  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 980 EUR/mesiac