SMT technik

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Kechnec
1 200 EUR/mesiaczákonné príplatky + Garantovaný 13. plat + Ročný bonus + Cestovné + Zvýhodnené stravovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Opravy a údržba výrobných zariadení zameraných na SMT technológiu, vrátane práce s laserom, technológiou lepenia, tlačou, SPI, tavením a ručným spájkovaním, testovaním a ďalšími aspektmi. Aktívna účasť na úpravách a optimalizácii elektrických a elektronických komponentov existujúcich výrobných zariadení. Vykonávanie rôznych údržbárskych a servisných prác v pridelenej oblasti, s dôrazom na diagnostiku porúch na SMT linkách. Práca s technickou dokumentáciou a dodržiavanie 5S na zabezpečenie efektívnosti a poriadku v pracovnom prostredí.

13-ty plat
Ročný bonus na základe výsledkov
Príspevok na cestovné
Multisport karta
Zvýhodnené stravovanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Výhodou je prax vo výrobnej spoločnosti a takisto skúsenosti s prácou s elektronickými komponentmi a štandardom IPC-610.
Osvedčenie elektrotechnika.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Daniela Schlosserová
E-mail: poslať životopis