Mechanik správy odpočtov a merania - §21, aj absolventi

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia obsadzovaná pre významnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti teplárenstva. Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu.

• realizuje montáž a demontáž meračov tepla a vodomerov na OST a sekundárnych rozvodoch, všetko v súlade s ustanoveniami vyplývajúcimi zo zákona o metrológii a platnej legislatívy pre montáž vodomerov a meračov tepla
• zodpovedá za správnosť namontovania a spravne vyplnenie údajov formulára o demontovaných a namontovaných vodomeroch a meračoch tepla podľa platnej legislatívy
• pred demontážou meračov tepla a vodomerov kontroluje neporušenosť plomb
• realizuje ručné odpočty meračov tepla a vodomerov na OST a sekundárnych rozvodoch
• odstraňuje poruchy na meračoch tepla a vodomeroch
• ďalšie operatívne úlohy v zmysle pokynov svojho nadriadeného a úlohy v zmysle dokumentácioe IMS spoločnosti
• predkladá návrhy opatrení na zníženie poruchovosti vodomerov a meračov tepla
• vedenie referenstkého služobného motorového vozidla

• 13. a 14. plat a prípevok ku dňu energetikov
• platové a finančné benefity
• benefity pracovného voľna - 5 dní dovolenky nad rámec zákona
• zdravotné benefity,  benefity k dôchodoku
• benefity pre pracovné tímy na pracovisku
• práca v stabilnej spoločnosti a v príjemnom prostredí
• technické vybavenie zamestnancov
• profesionálny a osobný rozvoj

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• stredoškolské vzdelanie bez maturity, s maturitou
• pozícia vhodná aj pre absoloventov
• osvedčenie o Odbornej spôsobilosti na činnosť na elektrických zariadeniach §21 Vyhlášky č.508/2009 Z.Z.
• Microsoft Office - mierne pokročily
• práca s riadiacimi systémami
• zdravotná spôsobilosť na práce vo výškach a hĺbkach
• samostatnosť a zodpovednosť
• precíznosť a manuálna zručnosť
• technické myslenie a záujem o danú oblasť, chuť učiť sa
• tímovosť a aktívny prístup k riešeniu problémov
• vodičský preukaz sk. B

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Mašková
Tel.: +421903850533
E-mail: poslať životopis
ID: 4803139  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.