Hlavný ekonóm

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
dohodou
1 700 - 2 000 EUR/mesiacFinálna mzda závisí od skúsenosti a seniority kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ambiciózneho a zodpovedného jedinca na pozíciu Hlavný ekonóm, ktorý sa bude podieľať na účtovných, personálnych a ekonomických procesoch výrobnej spoločnosti. Ak máte skúsenosti v oblasti financií a účtovníctva, ste zručný v personálnej agende a viete efektívne komunikovať s rôznymi oddeleniami, ste ideálnym kandidátom pre túto pozíciu.
Náplň práce:
• Spracovávanie účtovných dokladov, daňových priznaní a účtovných závierok.
• Mzdová a personálna agenda.
• Finančné analýzy a výsledky ekonomického vývoja.
• Sledovanie záväzkov, pohľadávok a bankových operácií.
• Koordinácia a kontrola účtovného oddelenia.
• Kontrola hospodárskych výsledkov a komunikácia s inštitúciami.
• Koordinácia medzi oddeleniami a štatistické výkazy.
• Kontrolling a navrhovanie riešení vo finančnej a účtovnej oblasti.

Požiadavky na zamestnanca

• Pokročilá úroveň podvojného účtovníctva.
• Mzdy a personalistika na pokročilej úrovni.
• Money S4
• MS Office
• Vodičský preukaz sk. B

• SŠ vzdelanie v ekonomickom alebo účtovníckom odbore.
• Minimálne 2 roky praxe v oblasti financií a účtovníctva.
• Schopnosť efektívnej komunikácie a spolupráce s rôznymi oddeleniami.
• Analytické a organizačné schopnosti.
• Schopnosť pracovať pod tlakom a v dynamickom prostredí.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Aneta Repková
E-mail: poslať životopis