Marketingový špecialista

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Chynorany, okres Topolčany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
1 200 EUR/mesiacMzda je uvedená minimálna, výška je stanovená od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kandidát v pracovnej pozícii bude mať na starosti podporu predaja produktov, propagáciu spoločnosti a zabezpečovanie podpory predaja na výstavách a veľtrhoch. Táto pozícia na skrátený úväzok buď na trvalý pracovný pomer a je vhodná aj pre živnostníkov.  Je tu možnosť aj čiastočnej práce z domu, ale nie plný úväzok.

V pracovnej pozícii budete robiť:
• podporu predaja na webových stránkach, sociálnych siatiach a iných propagačných kanáloch
• akcie - podpora predaja
• informatívne články v špecializovaných médiách za účelom propagácie predaja

• vytváranie a zabezpečovanie podkladov/ propagácia firmy na veľtrhoch a výstavách

• zázemie modernej, stabilnej a expandujúcej spoločnosti
• príjemný a priateľský tím s veľkými skúsenosťami
• vedomostná podpora kolegov
• procesný a osobný rast
• školenia, vzdelanie mimo pracovné firemné aktivity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícii vyhovujú uchádzači s dosiahnutím vzdelaním:
• stredoškolské s maturitou
• nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore
• ekonomické, marketing, technické

• Anglický jazyk - B1

Ostatné znalosti
• Microsoft Excel - Pokročilý

• Microsoft Word - Pokročilý
• Microsoft Outlook - Pokročilý
Vodičský preukaz :  B
Počet rokov praxe:  3 roky v marketingovej pozícii
• znalosti nástrojov predaja a marketingových nástrojov
• znalosť grafických / dizajnových programov výhodou
• silné komunikačné a prezentačné zručnosti
• predošlé skúsenosti s produktami stavebného charakteru sú výhodou
• bezúhonnosť  (čistý trestný register)

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov