Strojný zámočník / údržbár

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Zvolen, okres Zvolen
1 300 EUR/mesiacVýška mesačnej mzdy je stanovená v závislostí od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• pravidelné prehliadky, údržby a opravy strojov a strojných zariadení
• montáže strojov a strojných zariadení
• práce na hydraulike, pneumatike
• zváračské a paličské práce
• práca s najmodernejšími technológiami v rámci drevárskeho priemyslu
• komunikácia s nadriadeným
• komunikácia s kolegami z tímu údržby
• denná/zmenová údržba

• Zamestnanie priamo do kmeňa, nie cez agentúru
• Mesačný dochádzkový bonus
• Mesačné prémie
• Príspevok zamestnávateľa na III. dôchodkový pilier
• Odmena za pracovné výročia
• Príspevok zamestnávateľa na starostlivosť o pracovné odevy
• Referenčný bonus tzn. bonus za odporučenie nového zamestnanca
• Všetky príplatky v súlade so Zákonníkom práce
• Závodné stravovanie
• Pravidelné školenia a obnova preukazov
• Pravidelné lekárske prehliadky a ich preplácanie
• Možnosť relaxácie v Mestských kúpeľoch Zvolen formou plávania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

• zváračský preukaz: ZE 1 alebo DG 1 výhodou
• prax v oprave a nastavení strojov a strojných zariadení
• znalosť technickej dokumentácie
• znalosť pneumatických, prípadne hydraulických rozvodov výhodou
• vedomosti z oblasti ložísk a dopravníkových systémov výhodou
• vítané sú skúsenosti a záujem v oblasti nastavovania strojov, diagnostiky porúch a následných opráv strojov
• základná znalosť práce s PC, práca s Microsoft Office a email
• Preukaz na obsluhu VZV - výhoda
Budeme kontaktovať iba kandidátov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené podmienky.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbara Pachingerová
E-mail: poslať životopis