Можливість для людей з України

Test engineer (vhodné aj pre absolventov)

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Košický kraj
Termín nástupu
dohodou
1 400 - 2 200 EUR/mesiacFinálna výška mzdy v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme inžiniera/ku, ktorý/á sa vyzná v elektronike. Máte skúsenosť alebo znalosť s programovaním (C, C++,C# alebo Python), alebo skúsenosti s programom Labview? Pošlite nám svoje CV a poďte pracovať do medzinárodnej spoločnosti s hi-tech technológiou.

Vašou náplňou práce bude:
• Vývoj, zlepšovanie a testovanie procesov a postupov
• Zodpovednosť za proces testovania produktov vyrábaných v závode
• Zodpovednosť za proces testovania materiálov používaných vo výrobnom procese
• Zodpovednosť za jednotlivé projekty v oblasti testovania a programovania produktov v plnej výrobe ako aj pri zavádzaní liniek do výroby
 • Práca na HW&SW zmenách nastavení v prípade potreby
• Komunikácia a spolupráca s ostatnými oddeleniami
• Monitorovanie procesu testovania produktov a materiálov a v prípade potreby ich zlepšovanie s cieľom zlepšiť KPI a dosiahnuť ciele
• Hlásenie problémov a chýb na zlepšenie produktu
• Podpora a zabezpečenie aktivít WCM

• Bufet: výhodný systém na regeneráciu pracovnej sily zamestnancov
• Multisport karta: jedinečná karta umožňujúca bezplatný vstup do viacerých športových zariadení
• Program rozvoja zamestnancov: kurzy pre sebarozvoj (technické, mäkké zručnosti, jazyky
• Bezplatná autobusová kyvadlová doprava pre zamestnancov na vybraných trasách
• Extra bonus za dochádzanie do práce (vybrané destinácie)
•  Veľa firemných akcií a iniciatív (Športové aktivity, Vianočný večierok, Rodinné dni, Teambuildingy, Zdravý workshop...)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• vzdelanie, technické zameranie - elektrotechnika / elektronika
• znalosť čítania elektrických schém, ich pochopenie
• znalosť elektrických komponentov a ich vlastností
• vysoká technická zručnosť, samostatnosť
• veľká ochota a rýchlosť pri získavaní a učení sa nových odborných zručností
• vysoké pracovné nasadenie, odolnosť voči stresu, dôslednosť, flexibilita
• splnenie aspoň 2 podmienok:
- skúsenosti s prácou s elektronikou
- skúsenosti s vývojom elektrických zapojení (napr. ako hobby - zosilňovače, Arduino a pod.)
- skúsenosti s prácou s rôznymi meracími prístrojmi, teoretická znalosť komunikácie medzi meracími prístrojmi a PC
- znalosť testovacieho hardvéru a softvéru
- skúsenosti s prácou v Labview alebo Teststand
- znalosť programovania aspoň v jednom programovacom jazyku (napr. C #, C, VB, ASM, SQL, ...)

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Mašková
Tel.: +421903850533
E-mail: poslať životopis