Можливість для людей з України

Test Area Leader (Vedúci oddelenia testingu)

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Košický kraj
2 300 EUR/mesiacMzda od 2 300eur závisí od kvalifikácie a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak hľadáte výnimočnú príležitosť v automobilovom priemysle, táto pozícia je pre vás. Ako Vedúci oddelenia testingu budete mať kľúčovú úlohu v riadení výrobného inžinierstva, zabezpečujúc plánovanie a realizáciu výrobného procesu produktov. Váš tím bude v centre vášho vedenia, koordinujúc sa pre dosiahnutie kvalitatívnych, časových a nákladových cieľov pre výrobu a industrializáciu. Pripojte sa k nám a vytvárajte inovácie v dynamickom prostredí automobilového priemyslu!

Vašou náplňou práce bude:
• Zodpovednosť za chod oddelenia testingu
• Kontrola a zavádzanie nových projektov a transferov projektov z pohľadu testovania
• Spolupráca s Testing R&D oddeleniami v zahraničí pri vývoji nových produktov a zavádzať nové testovacie procedúry pre testovanie zariadenia v produkcii
• Sledovať a určovať tok finančných prostriedkov v Testing oddelení a referovať ich vedúcemu oddelenia Industrial engineering
• Zodpovednosť za chod tímu testovacích inžinierov a špecialistov, implementácia nových testovacích zariadení, programov a častí strojov
• Spolupráca s vývojovými testing tímami divízie MM Systems electronics, ako aj s technickou podporov dodávateľov jednotlivých zariadení pri rozbehu jednotlivých projektov
• Kontrolovať a zároveň byť členom procesných tímov pracujúcich na projektoch
• Zodpovedať za jednotlivé projekty z pohľadu testovania produktov v plnej výrobe ako aj počas zavádzania liniek do produkcie
• Počas plnej produkcie koordinovať činnosti a pracovať na HW&SW zmenách nastavení testovacích zariadení z prípadnej modifikácie produktu

• Veľmi pekne finančné ohodnotenie (Záleží len na vašej kvalifikácii a skusenostiach)
• Bufet: výhodný systém na regeneráciu pracovnej sily zamestnancov
• Multisport karta: jedinečná karta umožňujúca bezplatný vstup do viacerých športových zariadení
• Program rozvoja zamestnancov: kurzy pre sebarozvoj (technické, mäkké zručnosti, jazyky
• Bezplatná autobusová kyvadlová doprava pre zamestnancov na vybraných trasách
• Extra bonus za dochádzanie do práce (vybrané destinácie)
• Veľa firemných akcií a iniciatív (Športové aktivity, Vianočný večierok, Rodinné dni, Teambuildingy, Zdravý workshop...)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Ukončené vysokoškolské vzdelanie II. stupňa elektrotechnického zamerania
• Aktívna znalosť anglického jazyka
• Min. 3 roky praxe v obore elektrotechniky, technológií, procese výroby
• Automobilové normy
• Projektový manažment
• Základné ekonomické znalosti
• Práca so SAP

• Znalosť ISO TS a iný typ pravidiel požadovaných konkrétnym zákazníkom.

• Znalosť ISO TS, ISO 14001, OHSAS,

• Kľúčové nástroje kvality FMEA, P-FMEA, PPAP, plán kontroly.
• Skúsenosti s vytváraním a riadením tímu výhodou

• Skúsenosti s produktmi National Instrumets výhodou

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov