Projektový manažér s globálnou pôsobnosťou

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Košický kraj
Termín nástupu
podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako Projektový manažér s globálnou pôsobnosťou budete zodpovedný za riadenie a koordináciu projektov, ktoré majú vplyv alebo sa vykonávajú na globálnej úrovni. Ich práca zahŕňa riadenie projektov, komunikáciu s rôznymi zainteresovanými stranami a zabezpečenie dodržiavania časových plánov a rozpočtov.

Vašou úlohou bude:

• Profesionálna koordinácia informácii pri interakcii s manažmentom a zákazníkom, motivácia k dodržaniu záväzkov a riešenie konfliktov.
• Centrálna komunikácia, zabezpečenie plnenia cieľov a pravidelné monitorovanie.
• Komunikácia zmien, aktualizácia dokumentácie a zabezpečenie finančného výkonu.
• Dosiahnutie bezpečnosti, kvality a finančných cieľov, plánovanie a riadenie zmien.
• Riadenie finančnej stratégie a dosahovanie cieľov nákladov.
• Vytváranie harmonogramov, monitorovanie dodržiavania termínov a riešenie problémov.
• Zabezpečenie kvality, riadenie testov a zmeny, splnenie špecifikácií a bezpečnostných požiadaviek.
• Udržiavanie dôveryhodnosti, komunikácia so zákazníkmi a riešenie problémov.

• Rôzne firemné akcie (Športové aktivity, Mikuláš, Vianočný večierok, Family´s days, Teambuildingy, rôzne workshopy….)
• Cafeteria: benefit pre regeneráciu zamestnancov
• Multisport karta: univerzálna karta na voľné vstupy do rôznych športových zariadení, každý deň počas týždňa - mesiaca - roka
• Program rozvoja zamestnancov: kurzy pre vlastný rozvoj (technické, soft skills, jazykové)
• Bezplatná kyvadlová doprava na vybraných trasách
• Extra bonus na dochádzanie do práce (vybrané destinácie)
• Trainee program pre študentov
• Referral program
• Možnosť odborného rastu a kariérneho postupu
• Centrálna zmena
• Auto

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

• Aspoň 5 rokov skúseností vo výrobnej sfére (strojárstvo)  automotive je výhoda.
• Znalosť nástrojov Microsoft Office 365 a MS Projectu, ako aj skúsenosti s riadením portfólia projektov- must have
• Ochota a schopnosť cestovať doma aj do zahraničia podľa potreby.
• Úspešné skúsenosti s prácou s vyšším manažmentom, vedením zmien a riadením projektov
• Schopnosť účinnej spolupráce v maticovom manažmente a budovania strategických vzťahov globálne.

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4800866  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.