SAP/ MES Administrátor / Key user SAP: MM, SD

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Nitriansky kraj
1 800 - 2 700 EUR/mesiacMzda závisí od kvalifikácie a skúseností kandidáta + mnoho atraktívnych prémii

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš viac ako 3 roky skúsenosti ako SAP Administrátor/ka? Ak áno, tak hľadáme práve teba! Ponúkame veľmi zaujímavé benefity. Určite nás kontaktuj. :)

• Zastávať pozíciu koordinátora pre SAP procesy v systéme SAP HANA 4 a koordinátora pre MES výrobný systém AGW
• Riešiť problémy a odstraňovať chyby samostatne alebo formou ticketov cez centrálny SAP/EDI/AGV tím
• Vyhodnocovať správy v SAP systéme
• Vytvárať a kontrolovať vybrané master data v systéme SAP
• Podporovať oddelenie logistiky a iné oddelenia, ktoré sú používateľmi systému SAP a výrobného systému AGW
• Viesť alebo zúčastňovať sa na zlepšovacích projektoch súvisiacich s pozíciou SAP/AGW administrátora a oddelením materiálového plánovania a logistiky
• Aktívne sa zúčastňovať USER Acceptance testov pri zavadzaní nových riešení v systéme MES AGW

• Letná a zimná prémia
• K základnej zložke mzdy prislúcha od 1. mesiaca dochádzkový bonus (naviazaný na dochádzku)
• Kvartálne finančné bonusy
• Príspevok zamestnávateľa do 3.piliera
• Stravovanie vo firemnej jedálni (zamestnanec platí za obed iba 1,20€)
• Príspevky na športové, kultúrne a relaxačné aktivity
• Odmena za odporúčanie kandidáta
• Odmena za zlepšovacie návrhy
• Vzdelávacie a rozvojové aktivity pre zamestnancov a jazykové kurzy
• A mnohé iné benefity (týždeň zdravia, vitamínové balíky, príspevky pri narodení dieťaťa, svadbe....)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vyžadujeme:
• SAP
• Administrácia SAP
• Microsoft Excel
• Manufacturing execution systems (MES)
Výhody:
• Prax s administráciou SAP min. 3 roky
• Znalosť logistických procesov
• Presnosť, precíznosť, flexibilita, vzťah k práci s PC
• Analytické schopnosti
• Zmysel pre detailnú prácu
• Záujem učiť sa nové veci
• Schopnosť rýchlo sa rozhodovať
• Dobré plánovacie schopnosti
• Asertivita
• Logické myslenie

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Branislav Gajdoš
E-mail: poslať životopis