Можливість для людей з України

Software developer, Programátor ((Visual Basic, C#, SQL, excel) – SAP)

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Košický kraj
1 700 EUR/hod.Mzda OD! 1 700eur, mzda závisí od znalostí a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si skúsený programátor alebo SW developer s vedomosťami v Visual Basic, C#, SQL a Excel? Zaujíma ťa svet automobilového priemyslu? Tvoje zručnosti a vášeň môžu byť práve tým, čo potrebujeme!  hľadáme práve teba! Neváhaj nás kontaktovať!

Čo ťa čaká?
Rozvíjať, udržiavať a vylepšovať softwérové aplikácie. Prieskum potrieb, tvorba špecifikácie, vývoj SW aplikácií, vizualizácií, monitorovanie indikátorov KPI, vývoj automatických upozornení, pokyny pre používateľov, používateľské príručky, školenia pre používateľov.
• Vývoj SW aplikácií
• Rešpektovať smery a priority na úrovni závodu
• Ak chcete sledovať indikátory KPI a KAI
• Šíriť poznatky o aplikáciách medzi zainteresovanými tímami
• Podporovať referenčné porovnávanie
• Plánovať a organizovať školenia v spolupráci s oddelením ľudských zdrojov,
• Zaručiť správne uplatňovanie nástrojov neustáleho zlepšovania (Marelli Manufacturing System)
• Udržiavať SW aplikácie v efektívnom stave
• Byť "Team Builder" medzi všetkými oddeleniami;

• Bufet: výhodný systém na regeneráciu pracovnej sily zamestnancov
• Multisport karta: jedinečná karta umožňujúca bezplatný vstup do viacerých športových zariadení
• Program rozvoja zamestnancov: kurzy pre sebarozvoj (technické, mäkké zručnosti, jazyky
• Bezplatná autobusová kyvadlová doprava pre zamestnancov na vybraných trasách
• Extra bonus za dochádzanie do práce (vybrané destinácie)
• Veľa firemných akcií a iniciatív (Športové aktivity, Vianočný večierok, Rodinné dni, Teambuildingy, Zdravý workshop...)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Plynulá angličtina povinná
• Pc zručnosti povinné (Visual Basic, C#, SQL, excel)
• Programovacie zručnosti 3 a viac rokov
• Pochopenie výrobného procesu
• Riadenie výrobných projektov
• Analýza hodnôt (doba cyklu, výrobné straty, analýza)
• Nástroje neustáleho zlepšovania

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Branislav Gajdoš
E-mail: poslať životopis
ID: 4800617  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/hod.