Skúsený full-stack (cloud) vývojár pre vzdialené skenovanie

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Žilinský kraj
Termín nástupu
ASAP
2 500 EUR/mesiacPlat od: 2 500eur + variabilná zložka. Zo zákona sme povinní zverejňovať základnú zložku mzdy (minimálnu mzdu) na inzerovaných pozíciách. Dôkladne zvažujeme vašu odbornú kvalifikáciu a skúsenosti v našom kompenzačnom balíku a/alebo pri ponuke iných pozícií. Naším cieľom je odmeniť našich zamestnancov férovo, a sme pripravení privítať v našom tíme kvalitných kandidátov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúsených full-stack (cloud) developerov (strednej úrovne, seniorov alebo expertov), ktorí sa pridajú k tímu poskytujúcemu inovatívne riešenie vzdialeného skenovania. Naše riešenie vzdialeného skenovania prispieva k budúcnosti zdravotnej starostlivosti - veríme, že telemedicína sa stane trvalou novou normou. Nenechajte si ujsť túto skvelú príležitosť!

Ako skúsený full-stack (cloudový) developer sa budete podieľať na celom komplexnom vývoji produktu (generovanie nápadov, definovanie produktu, prototypovanie, návrh, implementácia, akceptačné testovanie, optimalizácia, zákaznícka podpora, spracovanie hlásení o chybách atď.) s jasným zameraním na vývojové činnosti, a to všetko so skvelými ľuďmi, ktorí tvoria vynikajúci tím.
Pri každodennej práci zohľadníme vaše preferencie a silné stránky - ak máte radi webové technológie a vynikáte v nich, využime to! Na druhej strane, ak je vašou špecializáciou skôr cloudová serverová strana, využime ju!
Osobitným doplnkom v rámci nášho tímu je prístup k iniciatíve Microsoft Enterprise Skills Initiative s možnými učebnými plánmi šitými na mieru, ktoré sú k dispozícii pre váš odborný rast, ako aj pre potreby vývoja našich produktov.

• Variabilný a vianočný bonus
• Hybridný typ práce - kombinácia práce na diaľku a práce z kancelárie
• Flexibilný pracovný čas
• Bridge days - bezplatné extra platené voľno 6 dní ročne
• 3 dni sick days ročne (nie je potrebné povolenie od lekára)
• V prípade choroby 100 % náhrada mzdy 20 dní/rok, to zahŕňa max. 10 dní/rok na starostlivosť o rodinu
• Doplnkový dôchodkový plán
• 300 EUR na regeneráciu pracovnej sily prostredníctvom systému kafetérie
• Wellbeing program - psychologické, právne a finančné poradenstvo
• Program starostlivosti o rodinu (dotácia na novorodenca, materská dovolenka, materské školy, letné tábory)
• Program udržania zamestnancov (pracovné výročie, životné výročie, zamestnanecké pôžičky)
• Program vzdelávania a rozvoja (obchodné a produktové školenia, e-learning, jazykové kurzy, školenia mäkkých zručností,...)
• Nastaviteľný stôl na státie ako štandard
• Účasť na svetoznámych IT konferenciách ako Microsoft IGNITE pre najlepších zamestnancov
• Široké portfólio projektov v oblasti zdravotníctva a rotácia pracovných miest v rámci spoločnosti (kybernetická bezpečnosť, umelá inteligencia, IT služby v oblasti zdravotníctva, ...)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Potrebné znalosti:

• Objektovo orientované programovanie
• C# / .NET
• HTML5, CSS3, JavaScript, Typescript, Angular
• ASP.NET Web API
• Zásady softvérového remesla (návrhové vzory, čistý kód, SOLID, TDD)

Znalosti vo váš prospech:

• Cloudové služby / skúsenosti s vývojom cloudových aplikácií, najlepšie na Azure
• Azure DevOps
• Visual Studio 2022
• Infrastructure as Code (napr. Terraform, Bicep)
• Informačná bezpečnosť (aspoň stredne pokročilá úroveň)
• IP siete a protokoly (LAN, IP, TCP/UDP, ...) (aspoň stredne pokročilá úroveň)

Osobnostné požiadavky a zručnosti:

• Dôkladnosť - robiť veci až do konca
• Prispôsobivosť - otvorený zmenám
• Tímová práca - uprednostňovať tímový úspech pred individuálnym
• Plodná myseľ - myslenie mimo rámca
• Smäd po vedomostiach - snaha neustále sa učiť
• Zmysel pre humor - ťuk-ťuk :-)

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Branislav Gajdoš
E-mail: poslať životopis