Python Developer (Python + SQL)

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Od 1 900 EUR/mesiacMzda OD!: 1 900 eur, mzda závisí od znalostí a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Momentálne hľadám Python Developera! na novo otvorenú pozíciu.  V tíme budete pracovať s približne 20 nadšenými jednotlivcami s rôznorodými zručnosťami, od vysoko technických dátových inžinierov a vývojárov modelov až po skúsených poistných matematikov so silnými znalosťami v oblasti poisťovníctva.

- Udržiavanie a zlepšovanie cenových modelov pomocou hyperexponenciálneho Renew, rámca pre cenové modely založeného na jazyku Python.
 - Spolupráca s kľúčovými zainteresovanými stranami vrátane vyšších aktuárov a upisovateľov, podpora otvorenej a aktívnej komunikácie.
 - Preukazovanie proaktívneho riešenia problémov, podpora členov tímu a hľadanie pomoci v prípade potreby.
 - Konštruovanie a udržiavanie nášho testovacieho rámca E2E v spojení s ďalšími automatizačnými procesmi.
 - Písanie dotazov SQL na získavanie údajov z našej databázy.

- Päť dní dovolenky navyše nad rámec predpisov
- Náhrada za nemocenskú dovolenku 100 % od prvého dňa
- Ročný bonus až do výšky 10 %
- Nadčasy plne hradené alebo kompenzované podľa vašich preferencií
- Priateľské a neformálne pracovné prostredie
- Rovnováha medzi pracovným a súkromným životom s flexibilným pracovným časom a možnosťou pracovať z domu (50 - 100 %)
- Bezplatné parkovanie v Sky Parku
- Vyhradený čas na individuálne školenia
- Karta MultiSport na prístup k širokej ponuke športov
- Jazykové kurzy
- Balík súkromnej zdravotnej starostlivosti
- Balík na presťahovanie
- Plná chladnička :)
- III. Pilier

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Požadované skúsenosti:
- Viac ako 2 roky skúseností ako vývojár v jazyku Python

Vaše zručnosti:
- Silné skúsenosti ako vývojár v jazyku Python so znalosťou jazyka SQL a životného cyklu vývoja softvéru
 - Rozumieť vývoju API a identifikácii problémov
 - Vynikajúce komunikačné zručnosti
 - Vysoký zmysel pre detail spolu so skvelým manažmentom času.
Výhodou:
 - Skúsenosti v oblasti DevOps
 - Vývoj ovládacích panelov Power BI
 - Skúsenosti s prácou v agilnom prostredí

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Branislav Gajdoš
E-mail: poslať životopis