Zámočník

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac+ 13. a 14. plat.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia obsadzovaná pre významnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti teplárenstva. Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu.

• vykonáva údržbárske činnosti, vizuálna kontrola zariadení, analyzuje príčiny porúch zariadení, spolupracuje s odbornými útvarmi na ich odstraňovaní
• vykonáva kontrolnú a údržbársku činnosť na strojnotechnológických zariadeniach v súlade s oprávnením, vrátane zvárania
• zabezpečuje odstraňovanie poruchových stavov, plánované opravy, kontroly, ako aj činnosti preventívnej údržby na technologických zariadeniach teplárne, horúcovodných rozvodoch, šachtách odovzdávacích staniciach tepla a ich príslušenstva
• zváranie oceľových konštrukcií, potrubia metódou  MIG/MAG/TIG + certifikáty o skúške zvárača podľa STN EN ISO 9606-1(STN EN 287-1)
• bodovanie a následné zváranie dielov podľa výkresovej dokumentácie
• brúsenie zvarov
• spájanie a rozoberanie prírubových spojov, výmena armatúr, potrubí
• dodržiavanie technických postupov a programov zvárania
• vykonávanie manipulácie a kontrolnej činnosti na OST a TS
• ďalšie operatívne úlohy v zmysle pokynov svojho nadriadeného a úlohy v súlade s dokumentáciou spoločnosti
• vedenie referentského služobného motorového vozidla

• 13. a 14. plat a prípevok ku dňu energetikov
• platové a finančné benefity
• benefity pracovného voľna - 5 dní dovolenky nad rámec zákona
• zdravotné benefity, benefity k dôchodoku
• benefity pre pracovné tímy na pracovisku
• práca v stabilnej spoločnosti a v príjemnom prostredí
• technické vybavenie zamestnancov
• profesionálny a osobný rozvoj

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

• stredoškolské vzdelanie bez maturity, s maturitou so zameraním technickým , elektrotechnickým, tepelná energetika
• prax na pozícii min. 1 rok
• zváračský preukaz
• znalosti z prevádzky tepelných zariadení
• Microsoft Office - začiatočník
• samostatnosť a zodpovednosť
• precíznosť a manuálna zručnosť
• technické a praktické myslenie a chuť učiť sa
• tímovosť a aktívny prístup k riešeniu problémov
• vodičský preukaz sk.B

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov