IT Infrastructure Project Coordinator (Potrebná znalosť: Linux)

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
2 500 EUR/mesiacMzda od 2 500eur, mzda závisí od znalostí a skúseností kandidáta. + Q odmeny + ďalšie príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

POĎ PRACOVAŤ PRE VÝZNÁMNU EUROPSKU IT SPOLOČNOSŤ. Pre naše prostredie IT infraštruktúry hľadáme projektového manažéra IT infraštruktúry, ktorý bude riadiť IT projekty.

• Máte skúsenosti s vedením celopodnikových projektov IT infraštruktúry?
• Máte technické skúsenosti v oblasti Linux/Windows/DB?
• Chcete využiť svoje know-how v oblasti IT infraštruktúry a riadiť projekty na vysokej úrovni?

• Práca v rámci rôznych úrovní organizácie a zainteresovaných strán vrátane vyššieho vedenia s cieľom koordinovať časové harmonogramy a výsledky viacerých projektov a iniciatív súčasne.
• Podporujete úspešnú realizáciu projektu v súlade s požiadavkami na súlad a bezpečnosť
• Preukazujete silné vodcovské schopnosti pri riadení medzi funkčných tímov v rámci vysoko prioritných, komplexných projektov, ktoré si vyžadujú značné zdroje a vysokú úroveň funkčnej integrácie od začiatku až do konca.
• Zodpovedá za zabezpečenie úspechu projektu pochopením potrieb podniku, zosúladením vedenia, identifikáciou potenciálnych rizík a riešení a určením spôsobu využitia IT technológií
• Vytvárať a riadiť celý rad projektov, projektových harmonogramov a komunikačných plánov pozostávajúcich z viacerých projektov alebo komponentov
• Pripravovať správy o stave projektu s cieľom preukázať celkový stav projektu, kľúčové ukazovatele výkonnosti (KPI), riziká, problémy, dosiahnuté výsledky, ďalšie kroky a žiadosti o eskaláciu
• Komunikovať so všetkými úrovňami spoločnosti o stave projektu vrátane stavu a potrebných úprav plánu na výkonnej úrovni.
• Aktívne riadiť kritickú cestu, ktorá umožňuje sledovanie rizík/problémov skôr, ako majú vplyv na projekt
• Vždy kontrolujte rozpočet a zabezpečte, aby neboli porušené rozpočtové limity
• Účasť na auditoch IT
• Cestovanie do Nitry/Viedne, ak si to vyžaduje prevádzka a projekt
• Dostupnosť po pracovnej dobe, ak si to projekt vyžaduje

• 13. Plat
• Každoročné navyšovanie platov
• Mimoriadne odmeny
• Stravné lístky bez zrážok
• Multisport karta
• Príspevok na tímové športové aktivity
• Firemné podujatia - letný večierok, vianočný večierok
• Spoločné večere s generálnymi riaditeľmi
• IT školenia
• Jazykové školenia ( nemčina, angličtina)
• Príspevok pri narodení dieťaťa
• Zľavy u vybraných obchodných partnerov
• Bonus za privedenie priateľa
• Home office je samozrejmosťou
• Kompenzácia za prípadné nadčasy
• Výborná káva na pracovisku zadarmo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Skúsenosti s riadením technického nasadenia, projektových plánov s dobrou znalosťou IT infraštruktúry
• Technické zázemie (Linux/Windows/DB) a pochopenie infraštruktúry komplexného bankového prostredia
• Znalosť dizajnového myslenia, definovania stratégie, koncepcie agility a spôsobu fungovania v rýchlo sa meniacom prostredí
• Schopnosť dekomponovať problémy a prijímať rozhodnutia, keď problémy alebo riešenia nie sú stopercentne definované
• Jasné chápanie vízie projektu, cieľov, rozsahu a pôsobnosti práce, očakávaných výsledkov, obchodnej hodnoty a vplyvu, časového harmonogramu a cestovných máp
• Dobré písomné a verbálne komunikačné zručnosti so schopnosťou efektívne komunikovať s rôznym publikom vrátane vrcholového manažmentu
• Široká škála zručností z oblasti koordinácie projektov, tímovej komunikácie a obchodnej administratívy

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov