Zriaďovač - náborový bonus 500€

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď
1 400 - 1 700 EUR/mesiac+príplatky, prémie, bonusy+náborový bonus 500€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• nastavovanie strojov na jednotlivé zákazky
• udržiavanie chodu strojov v predpísaných znakoch kvality počas pracovných zmien
• kontrola výrobkov, zaznamenávanie parametrov do príslušnej dokumentácie
• aktuálna potreba práce je na 3 zmeny, neskôr 4 - zmenná prevádzka

• práca v príjemnom kolektíve
• pracovný pomer na dobu neurčitú
• náborový bonus 500€
• v prípade záujmu zabezpečíme ubytovanie
• mesačné výkonnostné prémie (10% zo zákl. mzdy)
• príplatok za prácu v hlučnom prostredí (0,80€/hod)
• každoročná valorizácia tarifných miezd
• zaškolenie pod dohľadom skúseného zamestnanca
• stravovanie za 1,50€ (GL 5,50€)
• doplnkové dôchodkové sporenie (2% hrubej mzdy mesačne)
• príspevky zo sociálneho fondu
• rekondičné pobyty na 7 dní v kúpeľoch ZDARMA

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Výroba spojovacieho materiálu a strojných skrutiek pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

• stredoškolské bez maturity
• stredoškolské s maturitou
Vzdelanie v odbore:
• technické, strojárstvo
Osobnostné predpoklady a zručnosti:

• NUTNÁ znalosť čítania výkresov
• predchádzajúce skúsenosti s prácou na výrobných zariadeniach min. 1 rok
• technická a manuálna zručnosť
• profesionálny a seriózny prístup k práci
• ochota učiť sa nové veci
• zodpovednosť, dodržiavanie disciplíny a pokynov nadriadeného

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4794255  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac