Elektromechanik/Elektrotechnik

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Termín nástupu
ASAP/podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 - 1 800 EUR/mesiacmzda závisí od skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Keď sa stroj priblíži k záverečnému štádiu výrobného procesu, vyžaduje si high-tech nastavenie, testovanie a kontrolu. Z dôvodu tohto kľúčového kroku, práve hľadáme práve Vás!

• Vašou úlohou bude ovládať a nastavovať systémy, garantovať optimálne parametre a implementovať riadiaci softvér.
• Zabezpečíte, aby stroje prešli dôkladným testovaním a pracovali bezchybne.
• Stávate sa odborníkom vo vašej oblasti a poskytujete podporu servisným technikom pri riešení špeciálnych situácií u zákazníkov.
• V rámci nášho tímu budete známy ako Start-up / Inžinier kontroly kvality, ktorý pozná stroj od základov.
• Vaši kolegovia sa na vás obrátia so všetkými otázkami a potrebujúcou pomocou.
• Skrátka, vaša práca zabezpečí, že kvalita strojov bude na najvyššej úrovni!

• Budete súčasťou mladého a dynamického tímu, ktorý pracuje v čistom a príjemnom pracovnom prostredí. Pre šikovných pracovníkov otvárame dvere k ďalšiemu kariérnemu rastu v rámci celej medzinárodnej skupiny spoločnosti.
• Okrem zaujímavých príležitostí na kariérny rast vám poskytujeme širokú škálu odmeňovania a benefitov vrátane:
• príplatkov za dochádzanie
• bezplatné ubytovanie
• nadčasov s príplatkom až do 100%,
• možnosti úspory v 3. pilieri, individuálnych bonusov,
•  stravného len za 0,83 EUR denne a ďalších výhod

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Aby ste boli d minimálne stredoškolského vzdelania v oblasti Elektromechaniky alebo Elektroniky;
• Vaše schopnosti v mechanike elektroniky a elektromechanike sú solídne;
• Ak máte skúsenosti alebo znalosti v ovládaní strojov, softvéru, hydrauliky a pneumatiky, je to pre nás plus;
• Vaša schopnosť analyzovať situácie a dosahovať výsledky je vysoká;
• Rád(a) aplikujete svoje vedomosti a neustále sa učíte a testujete najnovšie technológie;
• Komunikujete plynulo po slovensky a máte základy technickej angličtiny; pokročilá znalosť anglického jazyka je veľkou výhodou;
• Skúsenosti na podobnej pozícii sú plusom;
• Ak ste absolventom, poskytneme vám dôležitý interný a praktický vzdelávací program;
• Po zaškolení budete pracovať v 1-smennej prevádzke.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Magdaléna Lukčová
Tel.: +421903552792
E-mail: poslať životopis