Elektromechanik - 3 zmeny, náborový bonus 500€

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
2 000 - 2 500 EUR/mesiaczákladná mzda + variabilné zložky, príplatky, pohotovosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykonávanie kompletnej elektrotechnickej údržby strojov a strojných zariadení najmä na úseku tepelného spracovania (kaliace linky a príslušenstvo)
• Školenie nových zamestnancov
• Komunikovanie s dodávateľom zariadení v prípade vzniknutých porúch
• Odlaďovanie chýb a stanovovanie nápravných opatrení s cieľom minimalizácie času opravy
• Objednávanie a manipulácia s náhradnými dielmi.
Aktuálne pracovné miesto je obsadzované do 3 zmennej prevádzky s následným presunom na nepretržitú prevádzku (4 zmeny)

• stabilné pracovné miesto
• náborový bonus 500 €
• príspevok na DDP
• stravovanie za 1€  (GL 5,50)
• príspevky zo soc.fondu
• možnosť vzdelávania
• mesačné prémie 10%
• letná a zimná prémia (13. a 14. plat)
• príplatok za prácu v hlučnom prostredí (0,80 € / hod.)
• každoročné prehodnocovanie platu
• REKONDIČNÝ POBYT na 7 dní v kúpeľoch zdarma

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

• min. § 22 (platný)
• prax s elektrotechnickou údržbou (preventívnou a plánovanou) výrobných strojov a zariadení resp. liniek nutná
• ochota vzdelávať sa a manuálne pracovať
• ochota pracovať na zmeny (3-4 zmenná prevádzka)

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov