Hľadáme plánovača výroby (M/Ž) na jednu zmenu!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Košice - okolie
Termín nástupu
dohodou
1 700 EUR/mesiacfinálna výška mzdy v závislostí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti s plánovaním výroby a dohovoríte sa anglicky? Chcete posunúť svoje skúsenosti na vyššiu úroveň? Pre nášho významného klienta s pôsobením v automotive hľadáme plánovača/plánovačku výroby so znalosťou SAP. Pošlite nám svoje CV a poďte pracovať do medzinárodnej spoločnosti so zaujímavým finančným ohodnotením.

Vašou náplňou práce bude:

• Plánovanie výroby hotových výrobkov na základe zákazníckych požiadaviek v systéme
• Plánovanie výroby polohotových výrobkov
• Monitorovanie priebehu plnenia výroby
• Monitorovanie stavu zásob polohotových a hotových výrobkov
• Príprava strednodobého a dlhodobého plánovania
• Integrácia plánovaných množstiev do systému
• Participácia na riadení modifikácie výrobkov

• Garantovaný 13-ty plat.
• Ročný bonus na základe výsledkov (% ročnej mzdy).
• Príspevok na cestovné.
• Zvýhodnené stravovanie.
• Pružná pracovná doba.
• Karta Multisport
• Vernostný príspevok po každých 5tich odpracovaných rokoch.
• Dovolenka navyše po 3och, 5tich, 10tich a 15tich odpracovaných rokoch.
• Ročný balík benefitov.
• Príplatky za prácu poobede, v noci, nadčas, víkendy, sviatky, pohotovosť.
• Individuálny kariérny program a školenia v zahraničí pre zamestnancov.
• Možnosť podielať sa na budovaní firmy, zavádzaní nových procesov, projektov a produktov spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• SŠ vzdelanie s maturitou
• Pokročilá úroveň angličtiny
• Znalosť programu SAP
• Skúsenosť s plánovaním výroby
• PC zručnosti – požadované (Excel, Powerpoint)
• Komunikačné a prezentačné schopnosti
• Flexibilita a kreativita
• Schopnosť pracovať v tíme

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov