Vodiči autobusu v Košickom kraji - Náborový príspevok+ diéty

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacpriemerná mzda 1450 brutto + diéty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho nového klienta hľadáme vodičov prípestskej dopravy. Pošlite nám Vaše CV a poďte pracovať do stabilnej spoločnosti s náborovým príspevkom až 2000 eur a zaujímavým finančným ohodnotením!

- zabezpečovanie prímestskej autobusovej dopravy v Košiciach a v okolí, alebo v Spišsej Novej Vsi a okolí, alebo v Rožňave a okolí
- vedenie cestného motorového vozidla - autobusu
- práca so strojčekom
- výdaj cestovných lístkov

- náborový príspevok 2000€ na základe internej smernice
- ošatenie podľa firemného štandardu
- príspevok na poistenie zodpovednosti za škodu
- príspevok na kartu vodiča do digitálneho tachografu
- uhradíme vodičský preukaz sk. D v plnej výške
- uhradíme KKV v plnej výške
- preplácanie periodických školení KKV zamestnávateľom
- poskytovanie zliav na prímestskú dopravu (zamestnanec, rodinní príslušníci)
- perspektívna práca v stabilnej spoločnosti
- technická a organizačná podpora materskej spoločnosti
- práca v stabilnej spoločnosti s komplexnou ponukou služieb v automobilovej oblasti
- možnosť prenájmu nového motorového vozidla za exkluzívnych podmienok ( prenájom od 219€/ mes s možnosťou odkúpenia po 48 mesiacov )
- zvýhodnené ceny mobilných telefónov a paušálov v ORANGE pre zamestnancov i rodinných príslušníkov
- Multisport karta
- Sphere karta
- odmena pri životných a pracovných jubileách až do výšky 350 €
- odmena pri odporučení zamestnanca 1000€
- zvýhodnené ceny PHM

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vek od 21 rokov
- vodičský preukaz skupiny D a kvalifikačná karta vodiča sú výhodou
- zodpovednosť
- psychická odolnosť
- komunikatívny typ

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov