Projektový líder

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Košice - okolie
Termín nástupu
dohodou
1 600 EUR/mesiacFinálna výška mzdy v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti so zavádzaním nových projektov a predsériovou výrobou? Chcete sa vo svojej kariére posunúť a komunikácia v anglickom jazyku pre Vás nie je žiaden problém? Neváhajte sa nám ozvať a pošlite nám svoj životopis!

Vašou náplňou práce bude:

➡ Plánovanie, posudzovanie a realizácia výrobných procesov produktov podľa požiadaviek zákazníka
➡ Prepojenie medzi tímom výskumu a vývoja, európskym priemyselným tímom a závodom na implementáciu a úpravu produktov a procesov
➡ Koordinácia výrobného tímu od pilotnej prevádzky až po sériovú výrobu.
➡ Spolupráca s tímom výskumu a vývoja, najmä podieľanie sa na aktivitách pokročilého plánovania kvality produktov (APQP)
➡ Definovanie procesu realizácie produktu v spolupráci s tímom technológie a kvality (náklady na projekt, cycle time study, vypracovanie strojových inštrukcií a procesných parametrov)
➡ Monitoring vývoja a implementovanie aktivít podľa interného včasného výrobného postupu
➡ Koordinácia všetkých činností pri spustení, úprave procesov alebo prevode
➡  Vykonávanie a monitoring výrobných sérií
➡ Sledovanie výrobných nákladov podporovaných všetkými oddeleniami
➡ Vytváranie postupov, pracovných pokynov, kontrolných pokynov súvisiacich s novým procesom
➡ Zabezpečenie konečnej kvalifikácie procesu

➡  Práca v dynamickej medzinárodnej spoločnosti.
➡  Práca s high-tech systémami a komponentmi.
Bonus a výhody:
➡  Veľa firemných akcií a iniciatív (Športové aktivity, Mikuláš, Vianočný večierok, Rodinné dni, Teambuildingy, Zdravý workshop….)
➡ Bufet: výhodný systém na regeneráciu pracovnej sily zamestnancov
➡ Multisport karta: jedinečná karta umožňujúca bezplatný vstup do viacerých športových zariadení, každý deň v týždni – mesiaci – roku
➡ Program rozvoja zamestnancov: kurzy pre sebarozvoj (technické, soft skills, jazyky)
➡ Bezplatná autobusová kyvadlová doprava pre zamestnancov na vybraných trasách
➡ Extra bonus za dochádzanie do práce (vybrané destinácie)
➡ Trainee program pre študentov
➡ Referral program

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

➡ Vysokoškolské vzdelanie technického smeru
➡ Skúsenosti v automobilovom priemysle; 5 až 8 rokov skúseností vo výrobnom procese, technológii, znalosti kvality, logistiky, vybavenia.
➡ Ekonomické pojmy a finančná znalosť.
➡ Plynulá angličtina, ďalšie jazyky výhodou (taliančina, francúzština, nemčina).
➡ Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Autocad alebo podobné aplikácie.
➡ Normy automobilového priemyslu.
➡ Projektový manažment.
➡ Nástroje na riešenie problémov a neustále zlepšovanie.
➡ Znalosť SAP
➡ Znalosť ISO TS.
➡ Nástroje základnej kvality, FMEA, PPAP, P-FMEA, plán kontroly.
➡ Precíznosť a zodpovednosť, odolnosť voči stresu, flexibilita.
➡ Vodcovské schopnosti a zmysel pre autonómiu;
➡ Efektívna komunikácia.
➡ Tímový hráč.
➡ Organizácia, plánovanie a kontrola.
➡ Ochota a schopnosť učiť sa.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov