Údržbár - elektrikár

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Veľká Ida, Košice
Termín nástupu
dohodou
1 250 EUR/mesiac+ variabilný bonus. Mzda na základe skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste elektrikár s platným paragrafom §21 Elektrotechnik? Nemusíte mať ani predchádzajúce skúsenosti s údržbou a opravou strojov a výrobných liniek :)

Náplňou práce kandidáta u nášho klienta bude:
• preventívna údržba strojov, oprava strojov a investičného majetku
• spolupráca s vedúcimi pracovných zmien, prosným inžinierom
• zodpovednosť za evidenciu náhradných dielcov a preverenie ich stavov
• vedenie presnej evidencie o dodávaných zariadeniach
• pravidelná kontrola zariadení
• práca na 12 hod. zmeny: v 4-zmennej prevádzke

• príplatky aj nad rámec zákona
• mesačný variabilný bonus
• vernostné bonusy
• pracovné voľno a dovolenka nad rámec zákona
• príspevok do DDS
• zamestnanecké zľavy a ďalšie

Požiadavky na zamestnanca

• zručnosť kandidáta
• spoľahlivosť kandidáta
• §21 podmienkou

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov