Špecialista HR a miezd - pre TOP stabilný závod

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Lozorno
1 600 - 2 000 EUR/mesiacvýška mzdy závisí od praxe kandidáta + 13.plat a mnoho iných benefitov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia sa obsadzuje pre významný a ľudsky zameraný automotive závod s nízkou fluktuáciou a s dôrazom na stabilitu

- spracovanie miezd pre zamestnancov firmy
- práca s portálmi ZP a SP (zdravotnej a sociálnej poistovne) - prihlásenie a odhlásenie zamestnancov
- kontrola a oprava údajov dochádzkového systému
- zodpovednosť za ročné zúčtovanie dane z príjmov
- vedenie personálnej evidencie, vybavenie pracovnoprávnych náležitostí (počas životného cyklu prac.pomeru)
- spolupráca s kolegami z HR na plánovaní sociálnych aktivít pre zamestnancov
- zodpovednosť za správu zmien v údajov zamestnancov od vzniku pracovného pomeru
- príprava údajov o mzdách a počtoch zamestnancov pre interné účely
- zabezpečenie aktualizácie identifikačných kariet a ostatnej príslušnej dokumentácie (formuláre, inštrukcie, ... )
- sleduje a zabezpečuje referenčné dokumenty, štatistické údaje a ďalšie informácie týkajúce sa Pracovného poriadku, Zákonníka práce a pracovno-právnych predpisov
- sleduje zákonné požiadavky a ich aplikáciu vo firme
- osoba je kontaktnou osobu pre zamestnancov v oblasti personálneho poradenstva a miezd

letný/zimný bonus
 príspevok na dochádzanie do zamestnania
 pravidelné zvyšovanie mzdy raz ročne
 stravovanie priamo v závode bezplatne zabezpečené
 Multisport karta
 príspevok na DDS – 3.pilier
 rôzne spoločenské akcie
 príspevky pri príležitosti narodenín, svadby, narodení dieťaťa, atď.
 Jazykové vzdelávanie na pracovisku
 Vitamínový program - ovocno-zeleninové balíčky každý mesiac
príspevok na rekreáciu
príspevok na dochádzku
jednorázové odmeny za pracovné jubileá

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- Min. 3 roky prax na obdobnej pozícii v oblasti MIEZD A PERSONALISTIKY
- veľkou výhodou prax v systéme HUMAN (spracovanie miezd)
- Znalosť zákoníka práce, pracovno-právnej a mzdovej legislatívy
- Ovládanie MS Office
- Skúsenosti s prácou vo výrobnej spoločnosti - veľkou výhodou
- komunikatívnosť, empatia, ľudský prístup, zodpovedný prístup k práci

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov