Hlavný Inžinier pre výskum a vývoj

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Michalovce
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac-mzda sa odvíja od skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta obsadzujeme pozíciu Hlavného inžiniera , ktorý bude  členom globálneho tímu Technology & Innovation a bude zodpovedný za vývoj procesov a produktov a projektový manažment.

Vaša náplň práce bude:
• Návrh a vývoj nových procesov, systémov a procesných komponentov vrátane prototypov
• Dizajn a vývoj nových produktov
• Neustále zlepšovanie nového produktu / procesov, systémov a komponentov procesov
• Neustále zlepšovanie procesov vykonávaných v T&I
• Vytvára, kontroluje a schvaľuje dokumenty T&I súvisiace s kontrolou dizajnu
• Komunikácia a spolupráca na lokálnej a globálnej úrovni
• Príležitostné cestovanie

• ročný globálny motivačný plán – bonus
• firemná kultúra – Základom všetkého, čo robíme, sú naše hodnoty:
• možnosti HO
• pružná pracovná doba
• úvodný zaškolenie podľa firemných štandardov
• rozvojové školenia
• stravné vo výške 0,17 Eur na jednu stravnú jednotku / deň
• doplnkový dôchodkový plán po skúšobnej dobe s príspevkom zamestnávateľa
• sociálny fond (rôzne podpory a výhody pre zamestnancov)
• bezplatná autobusová doprava v rámci mesta
•  teambuildingové aktivity pre zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Tímový hráč, ktorý je  ochotný  sa učiť a rásť
• Flexibilné, logické myslenie
• Otvorený prístup k riešeniu problémov a nezávislé rozhodovanie

• Skúsenosti s vývojom produktov/procesov

• Skúsenosti v rámci regulačných požiadaviek, napr. automotive, zdravotnícke pomôcky – výhodou

• Skúsenosti s vedením tímu v rámci projektov

• Projektový manažment – výhodou

• SolidWorks / AutoCAD alebo iný 3D CAD softvér – výhodou

• Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov