Elektromechanik

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Nitra
1 550 - 1 900 EUR/mesiacPriemerná mzda s príplatkami počas skúšobnej doby 1554 Eur. Priemerná mzda s príplatkami po skúšobnej dobe 1907 Eur.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V pracovnej pozícii kandidát zabezpečuje opravy a údržbu strojov a výrobných zariadení spoločnosti.
Práca na 12 hodinové zmeny v nepretržitej prevádzke D/N/VV

Vašou úlohou v pracovnej pozícii bude:
• dodržiavanie technologických postupov pri práci s výrobnými zariadeniami
• opravy, preventívna a periodická údržba strojov a výrobných zariadení
• aktívne sa podieľať na zlepšovacích procesoch
• aktívne sa podieľať no úpravách výrobných strojov
• dodržiavanie BOZP

• letná prémia 500€
• zimná prémia 500€
• mesačný dochádzkový bonus 60€
• finančný bonus vyplácaný štvrťročne
• príspevok zamestnávateľa do III. piliera
• stravovanie vo firemnej jedálni (zamestnanec platí za obed iba 1,20€)
• príspevky na športové, kultúrne a relaxačné aktivity
• odmena za odporúčanie kandidáta
• odmena za zlepšovacie návrhy
• sociálny program
• vzdelávacie a rozvojové aktivity pre zamestnancov
• jazykové kurzy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

SŠ vzdelanie

Vzdelanie v odbore
Elektrotechnika, Mechanik strojných zariadení
- vyhláška – odborná spôsobilosť elektrotechnika minimálne §21
- skúsenosti v údržbe strojov (vstrekolisy/zváračky)
- vedomosti z oblasti elektrotechnických, mechanických, hydraulických, pneumatických zariadení
- skúsenosti v elektroúdržbe
- mechanické zručnosti
- schopnosť čítať technickú dokumentáciu
- výhodou je znalosť PLC Simatic
Budeme kontaktovať iba kandidátov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené podmienky.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov