Nástrojár

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď
Od 1 600 EUR/mesiacNástupná mzda je 1600 EUR a po uplynutí skúšobnej doby 1900 EUR plus bonusový systém.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nástrojár je  zodpovedný za údržbu foriem, za preventívne, prediktívne a nápravné údržbárske operácie na všetkých výrobných zariadeniach v rámci každodennej pracovnej činnosti, za manažment náhradných dielov a spotrebného materiálu.

• Zaistiť všetky nápravné aktivity (opravy) na výrobných zariadeniach na základe požiadaviek výroby
• Zodpovedať za špecifikáciu celkovej miery údržby foriem vo výrobe
• Zabezpečovať preventívne a nápravné údržbárske činnosti na formách na udržiavanie celkovej objektívnej výkonnosti
• Dodržiavať technologické postupy pri práci so vstrekovacími formami a navrhovať zlepšenia
• Zodpovednosť za dodržiavanie technologického postupu opravy
• Účasť na tvorbe nových výrobných postupov
• Práca v 4 zmennej prevádzke ( 12R/12N 2 dni voľno)

• Dochádzkový bonus 60 EUR
• Letná a zimná odmena vo výške 500 EUR
• Finančný bonus vyplácaný štvrťročne
• Príspevok zamestnávateľa do III.piliera
• Stravovanie vo firemnej jedálni (zamestnanec platí za obed iba 1,20€)
• Príspevky na športové, kultúrne a relaxačné aktivity
• Odmena za odporúčanie kandidáta
• Odmena za zlepšovacie návrhy
• Sociálny program
• Vzdelávacie a rozvojové aktivity pre zamestnancov
• Jazykové kurzy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Obsadzujeme pracovnú pozíciu pre významného klienta pôsobiaceho vo výrobnej sfére v automobilovom priemysle Nitre.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

Nástrojár

Počet rokov praxe

1

Skúsenosti na obdobnej pozícii
Analytické a technické myslenie
Komunikatívnosť
Ovládanie práce s počítačom

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbara Pachingerová
E-mail: poslať životopis
ID: 4791453  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac