Vodič dodávky (skupiny C) pre logistickú spoločnosť/ Plat až 1 7000€

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Malacky
1 100 - 1 800 EUR/mesiacFixná mzda od 1 100€ + príplatky a bonusy (priemerný plat cca 1700€).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič dodávky pre logistickú spoločnosť v Malackách

Hľadáme kolegu, ktorý by nám poskytol svoje schopnosti a energiu v rámci denného rozvozu  z Malaciek ku našim verným zákazníkom, a zároveň by sa staral o dôležitý proces odberu vratných zásielok.

Náplň práce:

- Logistika a doručovanie: Zahrňuje naloženie tovaru v sklade, precízne doručovanie tovaru a vykladanie priamo u zákazníka.

- Zvoz vratných tovarov: Nebudeš iba dodávať našu produkciu, ale budeš aj zabezpečovať efektívny proces zbierania vratných zásielok, čím prispievaš k udržateľnému obchodovaniu.

- Zákaznícky servis: Tvoj priateľský a profesionálny prístup bude tvoriť kľúčový prvok v našej snahe o vytvorenie a udržanie pozitívnych vzťahov so zákazníkmi.

- Finančné operácie: Práca s hotovosťou, e-kasou a faktúrami je súčasťou tvojej dennodennej rutiny.

- Staráš sa o údržbu a čistotu vozidla.

Typický deň na pracovnej pozícii:

- Ráno začneš naložením tovaru v sklade v Malackách.

- Potom sa vydáš na cestu k zákazníkom a doručíš tovar a zoberieš vratné tovary.

Pracovná doba:

- Pracovný deň začína v časných ranných hodinách (4:00 - 5:00) v Malackách.

- Poskytujeme flexibilitu voľných sviatkov a víkendov pre zaslúžený oddych.

Zamestnanie v našej stabilnej a medzinárodnej spoločnosti, s bohatou tradíciou, predstavuje výnimočnú príležitosť. Dynamicky sa prispôsobujeme meniacemu sa trhu, čo zabezpečuje rast a inovácie vo všetkých oblastiach našej činnosti.
Naše výhody pre našich zamestnancov sú srdcom našej starostlivosti:
Pravidelná a včasná výplata mzdy: Uisťujeme sa, že naši zamestnanci majú k dispozícii svoje finančné prostriedky pravidelne a včas, čo vytvára stabilné a spoľahlivé pracovné prostredie.
• Úrazové a životné poistenie: Bezpečnosť našich zamestnancov je naším hlavným záujmom, a preto poskytujeme úrazové a životné poistenie, aby sme zabezpečili ich ochranu.
Dovolenka: Každý z našich zamestnancov má nárok na 25 dní dovolenky, čo umožňuje vyvážiť pracovný život so zaslúženým oddychom a relaxáciou.
Príspevok na stravu nad rámec stanovený zákonom: Ponúkame finančný príspevok vo výške 4,85€ nad rámec zákonom stanovených noriem na stravovanie. Máte možnosť vybrať si medzi finančným príspevkom alebo využiť stravnú kartu.
Cafeteria: Sme presvedčení o dôležitosti vyváženého životného štýlu. Poskytujeme kredit 280€ na nákup benefitov podľa vlastného výberu prostredníctvom našej Cafeterie.
Multisport karta: Pre podporu zdravia a pohody našich zamestnancov ponúkame Multisport kartu za zvýhodnenú cenu.
• Zabezpečený pitný režim: V našich pracovných priestoroch sa staráme o zabezpečený pitný režim pre vaše pohodlie a zdravie.
Zvýhodnené ceny firemných produktov - „Pepsi stánok“: S našimi zamestnancami sa podelíme o naše firemné produkty za výhodné ceny prostredníctvom "Pepsi stánku".
Spoločenské a športové akcie: Veríme v podporu tímovej atmosféry. Preto organizujeme rôznorodé spoločenské a športové akcie pre našich zamestnancov, aby sme podporili spoluprácu a dobrú náladu.
Našim cieľom je vytvoriť prostredie, kde sa každý zamestnanec cíti ocenený a motivovaný k dosahovaniu výnimočných výsledkov. Ak hľadáte nielen prácu, ale aj miesto, kde sa môžete rozvíjať a cítiť sa súčasťou tím, budeme radi, ak sa k nám pridáte. Tešíme sa na príležitosť spolupracovať s vami!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

logistika

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz skupiny Ca skúsenosti v riadení nákladného vozidla: Tvoje skúsenosti a schopnosti za volantom budú neoceniteľným prínosom pre náš tím.
• Zodpovedný prístup k práci, bezúhonnosť a spoľahlivosť: Hľadáme kolegu, na ktorého sa môžeme spoľahnúť a ktorý pristupuje k svojej práci so záväzkom a zodpovednosťou.
• Dokumenty a komunikačné schopnosti: Zabezpečíme, aby si mal všetky potrebné dokumenty a tvoje schopnosti komunikovať sú pre nás rovnako dôležité.
Miesto bydliska v Malackách alebo blízkom okolí: Výhodou bude, ak budeš mať bydlisko v tomto regióne.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4791444  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac