Pracujte ako operátor/ka výroby v Lozorne - muži, ženy Ubytovanie zabezpečené Nástup ihneď (868*1.004)

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Lozorno
Termín nástupu
ihneď
939 EUR/mesiac- Základná mzda v skúšobnej dobe - 939€/ mesiac brutto - Základná mzda po skúšobnej dobe (3 mesiace) - 1002€/ mesiac brutto - Bonusy do 300€ - Práca nadčas počas prac. zmeny 25% - Príplatok za poobednú zmenu 0,20€/ hod (14:00-22:00) - Príplatok za prácu v noci: 1,49€ / hod (22:00 - 06:00) - Príplatok za prácu v Sobotu: 1,79€/ hod - Príplatok za prácu v Nedeľu: 3,58€/ hod - Príplatok za sviatok 150%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Nakladanie a vykladanie pred pripravených komponentov hlavne predný a zadný nárazník na nosné vozíky, zásobovanie linky, balenie nárazníkov
• Vizuálna kontrola laku
• Leštenie nárazníkov
• Vychystávanie dielov na montáž
• Samotná montáž komponentov na nárazník
• Kontrola kvality výrobkov podľa predpísaného postupu
• Dodržiavanie predpísaných pracovných postupov a noriem kvality
• Operátor prekladá hotový produkt ručne v takte
• POHOVOR už aj 25.3.2024

- Práca je vhodná pre ženy aj mužov.
- Nárok na dovolenku podľa Zákonníka práce = 4-5 týždňov
- Stravovanie v hodnote 4,67€, ale vo fabrike je zabezpečená strava so zrážkou zamestnanca v hodnote 0,8 €/menu
- Zmenový plán je troj-zmenka po 8 hodinové zmeny :
- Ranná (06:00-14:00), Poobedná (14:00-22:00), Nočná (22:00-06:00).
- Ubytovanie aj doprava sú zabezpečená zdarma

Ak Vás ponuka zaujala neváhajte a kontaktujte ma hneď na tel. čísle : 0910 763 400 ! Už iba pár voľných miest !

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť je svetovým dodávateľom interiérových a exteriérových automobilových systémov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

automobilový priemysel

Prax na pozícii/v oblasti

operátor/ka výroby

Počet rokov praxe

2

- manuálna zručnosť
- flexibilita
- možnosť práce nadčas
- predchadzajúca prax z výroby, výrobnej linky, práca v takte aspoň 2 roky
- min. dosiahnuté vzdelanie: stredoškolské bez maturity
- ochota pracovať nadčas podľa potreby

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4789545  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 939 EUR/mesiac