Operátor výroby + Vodič VZV/ 1 zmena (ranná) / 1320 €/ BA-Vajnory

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 150 - 1 320 EUR/mesiaczáklad 1150€/brutto mesačne, mzda s bonusmi: 1320€/brutto (základná mzda +15% variabilka) + 13. plat + bonusy a príplatky podľa zákonníka práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Výroba zmesí podľa receptúry

- Zabezpečenie prísunu a výmeny materiálu v sklade (pomocou VZV)

- Vykonávanie priebežnej kontroly kvality výrobkov

- Označovanie a balenie výrobkov

- Starostlivosť o čistotu strojov a zariadení

- Manipulácia s materiálom do 25 kg

- Práca na 1 rannú zmenu

- Pracovný pomer do kmeňového stavu (nie je to práca cez agentúru)

- Uprednostňujeme fyzicky zdatných mužov, nakoľko sa môže stať že sa bude s materiálom manipulovať v ojedinelých situáciách, z toho dôvodu je kolektív čisto pánsky.

Budete:

- Vyrábať zmesi podľa receptúry

- Zabezpečovať prísun a výmenu materiálu v sklade pomocou VZV

- Kontrolovať kvalitu výrobkov

- Označovať a baliť výrobky

- Udržiavať čistotu strojov a zariadení

Typická pracovná doba pre pozíciu:

- 1 zmena (ranná)

- Pracovný čas od 6:00 do 14:00

Poznámka: Pracovná doba a náplň práce môže byť ovplyvnená aktuálnou výrobnou záťažou a potrebami spoločnosti.

- U nás sa stanete súčasťou skvelého kolektívu, ktorý ocení vašu prácu a pomôže vám pri nástupe do nového pracovného prostredia.

- Ponúkame vám pracovný pomer na dobu neurčitú, s možnosťou stať sa súčasťou kmeňového stavu.

- Samozrejmosťou sú zaučenia na obsluhu vozíka VZV, ktoré vám pomôžu v práci a zabezpečia vaše bezpečie.

- Okrem toho vám ponúkame aj finančné benefity v podobe odmien pri životnom a pracovnom jubileu, svadbe a narodení dieťaťa.

- Radi sa staráme aj o vaše zdravie a pohodu, preto vám ponúkame príspevok na rekreáciu, stravné lístky, kartu Multisport, vitamínové balíčky a pitný režim zdarma. Okrem toho vás čakajú aj Dni zdravia, teambuildingové aktivity a firemné raňajky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Pre nášho klienta pôsobiaceho v oblasti stavebníctva hľadáme spoľahlivých a stabilných zamestnancov do závodu v Bratislave.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Prax vo vedení VZV a NZV výhodou

- Zodpovedný a aktívny prístup k práci

- Spoľahlivosť

- Samostatnosť

- Flexibilita

- Minimálne stredoškolské vzdelanie

- Vodičský preukaz typu B

- Znalosť práce s počítačom

- Dobrá fyzická kondícia

- Schopnosť pracovať v tíme

- Komunikatívnosť

- Základné znalosti angličtiny sú výhodou.

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4789125  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac