Identity and Access Management ( motivačný plat, full HO, TPP)

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
2 400 - 3 000 EUR/mesiacVýsledná mzda závisí od skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozíciu obsadzujeme pre globálnu spoločnosť so zameraním na výrobu automobilových komponentov s dôrazom na inovácie a kvalitu.

• Viesť riadenie operácií infraštruktúry správy identít a prístupu
• Pomáhať pri riešení problémov s adresármi, aplikáciami a ďalšími technológiami, ktoré sú v správe tímu IAM.
• Prispievať k rozvoju automatizačných procesov IAM, ktoré podporujú dennú prevádzku.
• Navrhovať technické inovácie na základe skúseností z každodennej práce.
• Zodpovednosťou za účinné nasadenie a využívanie pridelených zdrojov, vrátane zdrojov od dodávateľa, a zabezpečiť ich dokončenie v stanovených termínoch a odhadovaných nákladoch.
• Podporovať definovanie administratívnych procesov a spravovať príslušnú dokumentáciu.
• Zabezpečiť ich zrozumiteľnosť pre ostatných a starostlivo riadiť nasadenie, monitorovanie, údržbu a optimalizáciu procesov.

• 13. plat
• Jazykové kurzy a kurzy odbornej spôsobilosti
• Stravné lístky (plne hradené zamestnávateľom)
•  Flexibilný pracovný čas, možnosť pracovať na diaľku vrátane dní zo zahraničia
•  Dodatočný nárok na dovolenku
•  Systém inkluzívnych príspevkov vrátane príspevku na podporu zdravia, jubilejného príspevku, príspevku na bývanie
•  Bonus za odporúčanie
•  Program pomoci zamestnancom "Felix"
•  Dni dobrovoľníctva
•  Aktívny život s kolegami plný rôznych športových aktivít
•  Moderné relaxačné priestory, herňa
• Možnosť pracovať z HO až 5 dní v týždni

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Skúsenosti s IAM
• Znalosť operačného systému Windows Server 2016/2019/2022, ako aj klientskych operačných systémov Microsoft
• Znalosť Microsoft Azure
• Znalosť procesov a metódami ITIL.
• Uprednostňuje sa certifikácia ITIL Foundations
• Silné zručnosti v oblasti riadenia projektov a skúsenosti s globálnym pôsobením
• Angličtina na profesionálnej úrovni

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov