Obchodný reprezentant pre lekárnickú spoločnosť - región TT/NR

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
2 000 - 2 300 EUR/mesiac+ kvartálne odmeny. Finálna mzda sa odvíja od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia je obsadzovaná pre významného klienta v oblasti distribúcie liekov a zdravotníckeho materiálu.

• realizácia obchodných stretnutí s klientom (lekárne)

• akvizícia nových klientov
• riešenie pohľadávok s klientom
• reprezentácia spoločnosti
• predaj zdravotníckeho tovaru a materiálu
• zodpovednosť za upevnenie a rozvíjanie dobrých vzťahov s klientom
• prieskum trhu distribúcie liekov, monitorovanie aktivít konkurencie
• účasť na prezentačných akciách spoločnosti pre klientov
• reporting

• koncoročné odmeny
• automobil, mobilný telefón, notebook
• soc. program, vzdelávanie
• príspevok zamestnávateľa na DDS (III. pilier)
• zľavy na farmaceutický tovar
• služby vlastnej cestovnej kancelárie
• príspevok na rekreáciu
• Multisport karta
• príspevok na stravu nad rámec zákona
• príspevky pri životných a pracovných jubileách
• moderné priestory a kvalitné technické vybavenie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

• prax min. 2 roky na obchodníckej pozícii
• znalosť terénu (Trnavský a Nitriansky región)
• skúsenosti s prácou vo farmaceutickej spoločnosti v oblasti predaja VÝHODOU
• výborné komunikačné, prezentačné a presvedčovacie schopnosti
• pripravenosť pracovať s vysokým pracovným nasadením
• aktívny a pozitívny prístup k práci
• schopnosť dosahovať predajné ciele
• schopnosť kreatívneho myslenia
• možnosť denne cestovať
• vodičský preukaz sk. B

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov