Hľadáme prevádzkára pre úspešné potraviny v BA (frančíža)

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
1 800 - 4 000 EUR/mesiacživnosť resp. s.r.o. - výška mzdy závisí od šikovnosti kandidáta (fixná mzda + odmeny ako podiel z čistej marže

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia sa obsadzuje pre významnú maloobchodnú sieť v Bratislave so širokým sortimentom produktov :)
Hľadáme viac ľudí pre rôzne predajne v Bratislave - možnosť dohody podľa lokality a bydliska.
Za prebratie zabehnutej predajňe v Bratislave sa platí vratná kaucia 3000-5000 Eur podľa veľkosti predajne. Dá sa dohodnúť na splátkach pri jej splatení.

- zodpovednosť za predajňu a zamestnancov
- kontrola, delegovanie úloh a školenie zamestnancov
- objednávanie tovaru, kontrola skladových zásob a kontrola kvality tovaru
- poradenstvo pre zákazníka a snaha o spätnú väzbu ohľadom spokojnosti
- evidencia dochádzky, pokladne, príjmu a výdaja tovaru
- práca na pokladni podľa potreby a dohody
- sledovanie konkurencie, cien a vývoja na trhu
- zodpovednosť za inventúry, tržby a krádeže

- možnosť podnikať a mať na starosti vlastnú predajňu pomocou zabehnutej siete predajní (zabezpečené prevádzkové, technické vybavenie aj tovar)
- možnosť priniesť si vlastných zamestnancov a zaškoliť si ich na pozíciu Predajca (tím ľudí máme no je priestor si niekoho priniesť :) )
- flexibilný pracovný čas - podľa záujmu možnosť pracovať a zarobiť si
- odmeny podľa dosiahnutých výsledkov predajne a čistej marže
- možnosť výberu predajne v Bratislave podľa vyhovujúcej lokality

Požiadavky na zamestnanca

- prax ako Predavač, Zastupujúci predavač, ako Zástupca vedúceho predajne a príbuzné vedúce profesie z oblasti RETAIL alebo Gastro prevádzka
- chuť podnikať, mať na starosti niečo vlastné a budovať vlastnú predajňu, byť pri tvorbe sortimentu produktov
- komunikatívna kreatívna osobnosť, zodpovedný prístup, schopnosť viesť ľudí, snaha o aktívny predaj

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov