Hľadá sa majster do autorizovaného servisu/ plat od 2400-2700€/ 2 zmeny/ Bratislava

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
2 300 - 2 700 EUR/mesiacFix + Variabilná zložka (priemerne 2400-2700€). fix 1500€ s odmenami, príspevkami a ďalšími bonusmi.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti s prácou automechanika a diagnostika a vyznáte sa v technológii opráv automobilov? Pre nášho nového klienta hľadáme prijímacieho technika.
Neváhajte a dajte nám o sebe vedieť!

Vašou náplňou práce bude:
- prijímanie vozidiel zákazníkov do servisu
-odovzdávanie vozidiel zákazníkom zo servisu
- konzultácia vykonaných a budúcich prác
- kompletizácia zákaziek (vykonané práce a administratívne úkony)
- plánovanie opráv a objednávanie zákazníkov do servisu
- selektovanie náhradných dielov a ich objednávanie
- príprava cenových ponúk a komunikácia so zákazníkmi
- odovzdávanie prijatých zákaziek majstrovi dielne
- objednávanie úkonov a komunikácia so subdodávateľmi
- denná kontrola dodaných dielov a stavu jednotlivých zákaziek
- vybavovanie reklamácií v súčinnosti s garančným technikom• Dielenský majster riadi a organizuje procesy v dielni
• Zabezpečuje riadne vykonanie prípravy práce
• Riadi zamestnancov dielne
• Koordinuje pracovné úlohy v dielni a vystupuje ako kontaktná osoba pre všetky technické otázky.
• Je hlavným kontaktom pre mechanika
• Vedúci/majster dielne podporuje mechanikov pri diagnostike problémov a ponúka riešenia opravy
• Koordinuje spracovanie objednávky a dodržiavanie termínov v spolupráci so servisným poradcom, cieľov
• Zabezpečuje zaradenie pracovníkov
• Rozdeľuje a plánuje objednávky
• Prideľuje nástroje, stroje a technické zariadenia
• Poskytuje technickú dokumentáciu (servisná podpora, technické certifikáty)
• Kontroluje kvalitu a vykonáva funkčnú skúšku
• Podporuje zamestnancov pri riešení technických problémov pri náročných situáciách počas opráv
• Zabezpečuje úzku spoluprácu dielne s ostatnými oddeleniami (sklad dielov, predaj, zákaznícky servis) na minimalizáciu otvorených cyklov
• Zabezpečuje dodržiavanie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci
• Zabezpečuje a zároveň udržiava poriadok v dielni a dielenských priestoroch
• Ďalšie činnosti spojené s výkonom pracovnej funkcie a plnenie úloh na základe poverenia nadriadeného

Práca na 2 zmeny (ranná a poobedná)
Nie je to práca cez agentúru, ale priamo do kmeňa nášho klienta!

Náš klient má mnoho vysoko motivujúcich benefitov, viacerých príspevkov aj odmien,
všetko zodpovieme na osobnom stretnutí.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Predaj, distribúcia a oprava automobilov a motocyklov

Náš klient ponúka zákazníkom kompletné služby v oblastiach: servis, predaj vozidiel a náhradné dielce

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

automechanik, dopravné, technické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Dielenský majster

Počet rokov praxe

2

• Prax s vedením väčšieho tímu mechanikov (10 a viac)
• Tímová práca
• Analýza a riešenie problémov
• Informačná a technická gramotnosť
• Odolnosť voči stresu
• organizovanie a plánovanie práce
• Motivácia svojho tímu
• Zodpovednosť, dôslednosť, samostatnosť
• Bezúhonnosť, lojálnosť
• Manuálna zručnosť, technické myslenie
• Vodičský preukaz C výhodou

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4785686  Dátum zverejnenia: 29.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac