Operátor baliacich strojov a formovania/ až 1500€/ Bezplatné ubytovanie

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislavský kraj
1 100 - 1 500 EUR/mesiac1110 + 1300€ (fix podľa skúseností) + 15% variabilná zložka + príplatky nočné zmeny + bonusy. Priemerný plat cca 1400-1500€ + 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Strojník Balenia:
• Podieľanie sa na výrobnej činnosti
• Obsluha strojov na baliacej linke – nastavovanie parametrov a ich zaznamenávanie
• Príprava a výmena kotúčov obalu, kontrola správnosti dátumov
• Kontrola výrobku – odoberanie vzoriek, vizuálna kontrola linky, váženie a kontrola hmotnosti výrobku
• Zodpovednosť za kvalitu výrobkov
Strojník formovania:

• Obsluha strojov na formovacom úseku linky – temperovacie a nalievacie zariadenia, zásobníky.
• Nastavovanie parametrov týchto zariadení a zaznamenávanie týchto parametrov písomnou aj elektronickou formou
• Zodpovednosť a povinnosť vykonávať činnosti podľa typu výroby podľa pokynov predáka zmeny alebo tím lídra. Zodpovednosť a aktívne podieľanie sa na čistení linky a dodržiava 5S
• Kontrola sít a magnetov na vyššie uvedených zariadeniach
• Príprava a načerpávanie hmoty podľa typu výroby, príprava nalievacích zariadení podľa typu výroby (výmena nalievacích dosiek), príprava a násyp surovín, znalosť aróm a ich bezpečného používania

Pracuje sa v 2,3,4 zmennej prevádzke (Podľa sezóny, najčastejšie na 3 zmeny)

• Motivujúce platové ohodnotenie
• Pravidelené platové navýšenia na ročnej báze
• Osobné odmeny do výšky 15 % na mesačnej báze!
• Deputát v hodnote 16,60 € na mesačnej báze
• Zlom (zvýhodnený nákup čokoládových výrobkov)
• Stravné lístky v hodnote 5,10 €
• Periodické zdravotné prehliadky hradené zamestnávateľom
• Relax centrum v priestoroch firmy
• Osobný a rýchly kariérny rast
• Príspevok pri svadbe a narodení dieťaťa
• Doplnkové dôchodkové sporenie od 2 - 4 %
• Životné poistenie
• Darčekové poukážky na mesačnej báze
• Odmeny pri pracovných jubileách
• Odmena pri životnom jubileu

Podmienkou je zaslanie životopisu, na základe ktorého Vás kontaktujeme a následne si dohodneme osobné stretnutie u klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Výroba potravín.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Aktuálny životopis
• Skúsenosti z výroby (veľká výhoda)
• PC gramotnosť
• Efektívna komunikácia v rámci tímu
• Schopnosť učiť sa

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4785683  Dátum zverejnenia: 29.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac