Pracuj ako operátor výroby v Leviciach bez ubytovania

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Levice
Termín nástupu
dohodou
4,63 EUR/hod.- ZÁKLADNÁ MZDA 4,63 /HOD Eur, - DOCHÁDZKOVÝ BONUS 83,32 EUR, - VÝKONOVÁ PRÉMIA 18% 133,57 EUR, - Nočný príplatok 1,79 EUR - Popoludňajší príplatok vo výške 0,24 eur/ hodina za predpokladu, že zamestnanec odpracuje minimálne 4 hodiny v 2. zmene -Príplatok za prácu v sobotu 75 % z priemernej mzdy; najmenej vo výške 25% minimálnej mzdy za hodinu Eur za hodinu - Príplatok za prácu v nedeľu 100 % z priemernej mzdy; -Príplatok za prácu nadčas 25% priemerného zárobku -

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výroba a montáž komponentov do hnacích sústav osobných a nákladných automobilov,
- obsluha výrobných strojov, zariadení a montážnych liniek, dodržiavanie predpísaných výrobných procesov,
- manipulácia s materiálom a paletami aj za pomoci manipulačného zariadenia,
- vykonávanie jednoduchých manuálnych činností ako triedenie, čistenie atď.,
- vizuálna kontrola ako aj jednoduché merania pomocou meradiel,
- spolupráca s technickou podporou výroby, udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku,
- práca na 3 zmeny.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť dodáva komponenty do takmer všetkých automobilových značiek.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

automobilový priemysel

Prax na pozícii/v oblasti

operátor/ka výroby

Počet rokov praxe

2

- základné vzdelanie
- práca je vhodnejšia pre mužov
RIZIKOVÉ PRACOVISKÁ I. – III.
- práca na 3 zmeny
- prax vo výrobe

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Silvia Dutková Grofčíková
Tel.: +421911828204
E-mail: poslať životopis
ID: 4785368  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4,63 EUR/hod.