Azure Cloud Engineer - pre top banku na trhu

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
2 800 - 3 500 EUR/mesiacvýška mzdy závisí od praxe kandidáta + 13.plat aj ročný bonus a veľa iných benefitov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia sa obsadzuje pre TOP významnú a stabilnú banku na trhu s veľmi dobrou ľudskou firemnou kultúrou a bohatým benefitným programom

VŠEOBECNÉ ÚLOHY A ZODPOVEDNOSTI:
- Navrhovanie, vývoj a údržba cloudovej infraštruktúry Azure
- Konfigurujte a spravujte služby Azure, napríklad - Azure App Services, databázu Azure SQL a službu Azure Active Directory.
- Implementovať a udržiavať bezpečnostné kontroly na zabezpečenie dôvernosti, integrity a dostupnosti údajov v cloude Azure.
- Monitorovať a odstraňovať problémy s infraštruktúrou Azure s cieľom identifikovať a riešiť problémy s výkonom.
- Automatizovať nasadenie a správu zdrojov Azure pomocou nástrojov Infrastructure-as-Code (IaC), ako sú šablóny Azure Resource Manager (ARM) a Azure CLI.
- Spolupracovať s multifunkčnými tímami pri navrhovaní a implementácii cloudových riešení
- Udržiavať si aktuálny prehľad o nových cloudových technológiách a trendoch a vyhodnocovať ich potenciálny vplyv na cloudovú infraštruktúru.
ZODPOVEDNOSTI:
- Navrhovanie a nasadzovanie cloudových riešení Azure: Budete zodpovední za navrhovanie a nasadzovanie cloudových riešení, ktoré spĺňajú špecifické potreby klientov. To zahŕňa vyhodnotenie ich požiadaviek, návrh architektúry a konfiguráciu potrebnej infraštruktúry.
- Správa cloudovej infraštruktúry: Budete zodpovední za správu a údržbu cloudovej infraštruktúry Azure, ktorá podporuje prevádzku organizácie. To zahŕňa monitorovanie výkonu infraštruktúry, zabezpečenie dostupnosti a riešenie vzniknutých problémov.
- Správa zabezpečenia: Budete zodpovední za zabezpečenie bezpečnosti cloudovej infraštruktúry organizácie. To zahŕňa implementáciu bezpečnostných opatrení, ako sú firewally, kontrola prístupu a šifrovanie.
- Integrácia s existujúcimi systémami: Budete zodpovední za integráciu cloudovej infraštruktúry Azure s existujúcimi systémami organizácie. To zahŕňa návrh a implementáciu integračných riešení, ktoré zabezpečia konzistentnosť údajov a bezproblémovú prevádzku.
- Optimalizácia výkonu: Budete zodpovední za optimalizáciu výkonu cloudovej infraštruktúry Azure. To zahŕňa monitorovanie výkonnostných ukazovateľov a zavádzanie opatrení na zlepšenie výkonu.
- Neustále zlepšovanie: Budete zodpovední za neustále zlepšovanie cloudovej infraštruktúry Azure s cieľom zabezpečiť, aby spĺňala meniace sa potreby organizácie. To zahŕňa vyhodnocovanie nových technológií a zavádzanie vylepšení existujúcich systémov.
- Dokumentácia: Budete zodpovední za vytváranie a udržiavanie dokumentácie týkajúcej sa cloudovej infraštruktúry Azure. Patria sem diagramy architektúry, konfiguračné nastavenia a používateľské príručky.
- Školenia a podpora: Budete zodpovední za školenie používateľov o cloudovej infraštruktúre Azure a v prípade potreby za poskytovanie podpory.

- stabilita, rodinné zázemia a priestor na rast a vzdelávanie
- stravné hradené v plnej výške aj počas dovolenky (8 Eur príspevok)
- 13. plat
- príspevok na voľnočasové aktivity - cca 260 Eur ročne
- dovolenka 5 dní navyše
- extra odmeny
- príspevok na III. pilier
- Multisport karta
- odmena za odporúčanie zamestnanca - do výšky 1000 Eur
- workshopy, teambuildingy
- dni voľna navyše pri rôznych životných udalostiach

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Minimálne 3 roky skúseností na pozícii Azure Cloud Engineer alebo na podobnej pozícii

- Dobré znalosti konceptov cloud computingu vrátane infraštruktúr ako služieb (IaaS), platforiem ako služieb (PaaS) a softvéru ako služieb (SaaS).
- Skúsenosti s cloudovými službami Azure, ako sú napr. Azure VMs, Azure App Services, Azure SQL Database a Azure Active Directory.
- Skúsenosti s nástrojmi Infrastructure-as-Code (IaC), ako sú šablóny Azure Resource Manager (ARM) a Azure CLI.
- Dobré zručnosti pri riešení problémov a odstraňovaní porúch.
- Certifikáty Microsoft Azure - sú výhodou.
- Vynikajúce a široké technické znalosti a hĺbkové znalosti sietí (Cisco,..), úložísk (IBM,atď.), VM ware, operačného systému (Windows, AIX, Linux,..)
- Skúsenosti s prácou s nástrojmi na automatizáciu cloudu, napríklad PowerShell alebo Azure CLI

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov