Operátor výroby s VZV vo výrobe betónovej dlažby - Zvolen

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Zvolen, okres Zvolen
Termín nástupu
ihneď/dohodou
1 150 - 1 450 EUR/mesiacZákladná mzda počas skúšobnej doby je 900€ + 30€ dochádzkový bonus + 1200€ príplatok za sťažené podmienky + 200€ variabilná zložka + príplatky za nadčasy a zmenové príplatky + minimálne od 100€ navýšenie platu po skúšobnej dobe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• každodenná obsluha výrobného zariadenia, ktoré vyrába betónovú exteriérovú dlažbu a prefabrikáty
• kontrola kvality vyrobených výrobkov
• pravidelná každodenná starostlivosť o čistotu strojov a zariadení
• pravidelná starostlivosť o čistotu pracoviska
• v prípade potreby pomoc pri menších opravách na stroji počas pracovnej zmeny
• v prípade potreby práca na VZV
• aktívna účasť na opravách a údržbe stroja v čase pravidelnej zimnej údržby
• práca v 3-zmennej prevádzke (VÍKENDY voľné)
• pracovnú pozíciu obsadzujeme priamo do interného stavu spoločnosti (nie je to práca cez agentúru)

• možnosť odborného a profesijného rastu v prostredí nadnárodného koncernu
• možnosť kariérneho rastu
• príspevok na stravovanie nad rámec zákona a dôchodkové poistenie
• finančný príspevok pri pracovnom výročí a životnom jubileu, pri narodení dieťaťa, svadbe ...
• dni voľna navyše pri rôznych životných situáciách
• kultúrno-spoločenské aktivity (športový deň, vianočný večierok, ...)
• perspektíva dlhodobého a stabilného zamestnania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore
strojárstvo, stavebníctvo

• prax vo výrobe betónových výrobkov, alebo pri obsluhe miešačiek na betonárke - veľká výhoda
• prax vo vedení VZV, alebo platný preukaz na W1
• ochota pracovať v prípade potreby nadčas, alebo občas v sobotu
• dobrý zdravotný stav, fyzická zdatnosť pre prácu s bremenami

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov