Projektový manažér

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
Ihneď / dohodou
4 000 - 6 000 EUR/mesiacKonečná výška mzdy bude dohodnutá na pracovnom pohovore na základe pracovných skúseností a praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poďte rozbehnúť strojársku výrobu v Grécku!

Čo Vás čaká?
- Plánovanie a monitorovanie časového harmonogramu projektu a zabezpečenie dostupnosti potrebných zdrojov a finančných prostriedkov.
- Koordinácia procesu zavádzania výroby v inej krajine, s dôrazom na efektívne riadenie a dodržiavanie termínov.
- Alokácia zdrojov a ich efektívne využívanie, vrátane náboru a manažmentu multidisciplinárneho tímu pracovníkov.
- Identifikácia rizík spojených s projektom a implementácia strategií na ich minimalizáciu.
- Zabezpečenie dodržiavania všetkých právnych a regulačných požiadaviek týkajúcich sa projektu.
- Udržiavanie komunikácie a spolupráce s členmi tímu a zainteresovanými stranami, zabezpečenie, že všetci sú informovaní o pokroku a zmenách v projekte.
- Monitorovanie a hodnotenie pokroku projektu, pravidelné reportovanie o priebehu a finančnej situácii projektu vyššiemu vedeniu.
- Riadenie zmien v projekte a prispôsobovanie sa novým podmienkam, zabezpečenie, že kvalita výsledkov a ciele projektu sú splnené.
- Po skončení projektu ponúkame v prípade záujmu možnosť stať sa riaditeľom tejto firmy.

- bonusy po splnení stanovených cieľov

- firemný automobil aj na súkromné účely
- široký benefitný systém spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Skúsenosti v oblasti projektového riadenia a práce s projektovými nástrojmi a metodikami.
- Schopnosť efektívne plánovať, organizovať a riadiť čas a zdroje.
- Silné komunikačné a medziľudské zručnosti pre efektívnu spoluprácu s tímom a zainteresovanými stranami.
- Analytické a problémové riešenie schopnosti na identifikáciu a riešenie rizík a problémov v projekte.
- Schopnosť adaptácie a flexibilného prispôsobenia sa meniacim sa podmienkam a novým požiadavkám.
- Dôkladnosť a dôvernosť pri správe dokumentácie a záznamov projektu.
- Vysoká úroveň zodpovednosti a schopnosť pracovať pod tlakom.
- Schopnosť efektívne viesť tímy a motivovať ich k dosahovaniu cieľov projektu.
- Vzdelanie alebo certifikácia v oblasti projektového riadenia môže byť výhodou.
- Ochota cestovať do Grécka - cestovanie tvorí 50% času.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov