Skladník/ Práca s elektrickým paletovým vozíkom priamo v Malackách

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Malacky
1 130 - 1 350 EUR/mesiac1 130€ + príplatky na dochádzanie (ak si z Malaciek, počíta sa s 5 km.) + zmenové príplatky + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V našej firme ponúkame zaujímavú pracovnú pozíciu, kde sa budeš venovať viacerým skvelým úlohám:

• Pracuje sa s elektrickým paletovým vozíkom a manuálne sa nakladá objednávka podľa skeneru

• Príprava tovaru podľa objednávky na paletu:
Staráš sa o sústavnú prípravu tovaru podľa konkrétnych objednávok.
Zabezpečuješ, aby palety boli správne a bezchybne nečlenené podľa požiadaviek zákazníka.

• Kompletné vychystanie palety na odvoz:
Váženie palety a zabezpečenie, aby bola v súlade s normami váhy.
Obalenie palety fóliou, čo zabezpečuje bezpečný a stabilný prevoz.

• Práca so skenerom:
Úspešne využívaš skener na sledovanie a evidenciu tovaru podľa potreby.

• Uskladňovanie prijatého tovaru:
Staráš sa o systematické uskladnenie prijatého tovaru na správne miesta v sklade, čím prispievaš k organizovanému a efektívnemu skladovaniu.

• Zabezpečovanie nakládok a vykládok tovaru pomocou :
Zodpovedáš za bezpečné nakladanie a vykladanie tovaru pomocou elektrického paletového vozíka.

• Práca v 3-zmennej prevádzke:
Tvoja pracovná doba je rozdelená do nočnej, poobednej a rannej zmeny, pričom víkendy a sviatky sú voľné pre zaslúžený oddych.

Ak si človek, ktorý má rád rozmanitosť v práci, dokážeš efektívne pracovať so skenerom a nevadí ti pracovať v 3-zmennej prevádzke, potom by táto pozícia mohla byť práve pre teba. Tešíme sa na tvoje prihlásenie a možnosť privítať ťa v našom tíme!

(Práca nie je cez agentúru ale priamo do kmeňu nášho klienta).

Naša spoločnosť Vám ponúka bohatý balík výhod a benefitov, ktoré sú zamerané na vaše pohodlie, motiváciu a celkový rozvoj. Medzi naše výhody patria:
• Mesačný bonus vo výške 10% zo mzdy (103€ + príspevok na dopravu):
Pravidelný mesačný bonus, ktorý odmeňuje vašu prácu.
• Ročný bonus (korporátny bonus za hospodársky výsledok spoločnosti):
Špeciálny bonus na konci roka, ktorý je odvodený od celkových hospodárskych výsledkov spoločnosti.
• Poistenie zodpovednosti za škodu plne hradené zamestnávateľom:
Vaša istota je pre nás dôležitá, preto zabezpečujeme plné poistenie zodpovednosti za škodu.
• Úrazové a životné poistenie Metlife:
Zabezpečte si ochranu voči neočakávaným udalostiam so špeciálnym úrazovým a životným poistením od Metlife.
• Príspevok na dopravu, parkovanie a doplnkové dôchodkové sporenie:
Finančný príspevok na dopravu do práce a z práce, parkovanie v areáli spoločnosti, a príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie.
• Benefit Plus / Cafetéria - až 280 € ročný kredit na nákup benefitov:
Využite až 280 € ročný kredit na nákup rôznych benefitov podľa vášho vlastného výberu (lekárne, knihy, Alza.sk a ďalšie).
• Multisport karta za zvýhodnenú cenu:
Športujte za výhodnejšie ceny s našou Multisport kartou.
• Zabezpečený pitný režim na pracovisku:
Máte k dispozícii široký výber nápojov vrátane Mattoni, Pepsi, Toma a kávy.
• 25 dní dovolenky pre všetkých:
Zaručujeme vám dostatočný čas na oddych a rekreačné aktivity.
• Referral program - odporuč prácu známemu a získaj finančnú odmenu:
Odmeňujeme vás za odporúčanie nových kolegov do našej spoločnosti.
• Firemné produkty za zvýhodnené ceny
• Nástup ihneď alebo dohodou, pracovný pomer na dobu neurčitú:
Flexibilita pri nástupe a stabilný pracovný pomer na dobu neurčitú.
• Stabilné zázemie a odborné zaškolenie:
Zabezpečujeme vám stabilné pracovné prostredie a odborné zaškolenie podľa potreby.
• Rôzne odmeny a benefity:
Odmeny pri pracovnom výročí, finančný príspevok pri narodení dieťaťa, deň voľna navyše pri svadbe a pohrebe.
• Vitamínový deň, ovocný deň:
Podporujeme zdravý životný štýl s vitamínovým dňom a poskytovaním čerstvého ovocia.
• Spoločenské a športové akcie pre zamestnancov:
Zorganizované akcie, ktoré podporujú tímovú spoluprácu a športové aktivity.
• HeDePy - starostlivosť o duševné zdravie zame

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Logistika

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

V našom tíme vítame nového kolegu/kolegyňu s nasledujúcimi vlastnosťami:
• Pozitívny vzťah k manuálnej práci:
Máš pozitívny prístup a nadšenie pre manuálnu prácu.
Robíš veci s radosťou a energiou, čo prispieva k pozitívnej atmosfére v tíme.
• Skúsenosť s prácou v sklade vítaná:
Ak už máš skúsenosti s pracovaním v sklade, je to pre nás výhoda.
Všetky získané skúsenosti môžeš využiť pri plnení tvojich úloh.
• Dôslednosť, pracovitosť a zodpovedný prístup k práci:
Sme presvedčení, že dôslednosť, pracovitosť a zodpovedný prístup sú kľúčovými faktormi pre úspech v každej práci.
Veríme, že s týmito vlastnosťami budeš schopný/á plniť svoje úlohy efektívne a spoľahlivo.
• Fyzická zdatnosť:
Práca vyžaduje fyzickú odolnosť, preto oceňujeme, ak si fyzicky zdatný/á a schopný/á zvládať náročnejšie úlohy spojené s manuálnou prácou.

Ak spĺňaš tieto kvality a si pripravený pridať svoj podiel k nášmu tímu, radi ťa privítame. Práca u nás bude nielen o plnení úloh, ale aj o tvorbe príjemnej pracovnej atmosféry. Veríme, že spoločne dosiahneme vynikajúce výsledky! Nezabudni nám poslať svoj životopis. Tešíme sa na spoluprácu s tebou!

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4783530  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 130 EUR/mesiac