Senior audítor pre top výrobnú spoločnosť na Slovensku

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
2 800 EUR/mesiac+ 13. plat. Výška mzdy môže byť aj vyššia v závislosti od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia sa obsadzuje pre TOP výrobnú spoločnosť u nás na Slovensku.

• vedenie a účasť na integrovaných auditov na úrovni skupiny, na miestnej úrovni a úrovni dcérskych spoločností
• riadenie procesu plánovanie auditov
• príprava prehľadov o prevádzkovom a kontrolnom prostredí auditovaných oblastí a vykonávanie úloh v teréne
• preskúmanie procesov s cieľom identifikovať nedostatky a riziká
• vypracovanie odporúčaní a návrhov na zlepšenie efektívnosti a procesov
• denná spolupráca s auditovanými subjektmi na úrovni expertov a manažmentu
• spolupráca v rámci medzinárodného tímu s ostatnými audítormi

• vianočný bonus (13. plat)
• štvrťročné a útvarové odmeny v závislosti od výkonu
• finančný príspevok na kultúrne, športové a iné aktivity
• príspevok na dochádzanie do zamestnania vo forme palivovej karty
• flexibilná pracovná doba
• 3 dni dovolenky navyše nad rámec zákona
• nadšandardná zdravotná starostlivosť
• príspevok do 3. piliera
• možnosť bezplatného využívania športových zariadení (bazén, sauna, tenisové kurty...)
• kurzy a školenia
• teambuildingy a spoločenské udalosti
• možnoť kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• min. 4 roky skúseností s audítorskou činnosťou (ideálne BIG 4)
• vysokoškolské vzdelanie II. stupňa
• aktívna znalosť anglického jazyka (B2/C1)
• organizačné schopnosti a schopnosti riadiť juniornejších kolegov
• silné komunikačné a prezentačné zručnosti
• zodpovednosť, samostatnosť a schopnosť pracovať na viacerých úlohách naraz
• otvorenosť voči zmenám a novým výzvam
• ochota príležitostne cestovať na služobné cesty v závislosti od témy auditu

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov