RIS - riadiace informačné systémy - hľadáme Špecialistu do Trnavy

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Trnava
2 000 EUR/mesiac+ 13. a 14. plat. Výsledná mzda je závislá od skúseností a seniority kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia obsadzovaná pre významnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti teplárenstva. Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu.
Nový profesionálny člen tímu so skúsenosťami bude mať v náplni práce

• vykonávať preventívnu údržbu na zverených zariadeniach
• analyzovať, vyhodnocovať a odstraňovať poruchy riadiacich systémov a ich prvkov
• vykonávať softvérové zásahy v riadiacich systémoch
• návrh konceptov v oblasti merania, regulácie a automatizácie
• vytvorenie zadania pre realizáciu investičných akcii

• posúdenie projektovej dokumentácie investičných akcií a projektovej dokumentácie cudzích investorov
• spravovať dokumentáciu (architektúra RS, schémy zapojení, IO listy, life cycle, zoznamy zariadení, a i.)
• spolupracovať so zhotoviteľom pri realizácii prác na RS technologických zariadení
• spolupracovať s dodávateľmi riadiacich a informačných technológií a servisných služieb
• špecifikovať požiadavky na objednávanie materiálu a služieb

• 13. a 14. plat a príspevok ku dňu energetikov
• platové a finančné benefity
• benefity pracovného voľna
• zdravotné benefity, benefity k dôchodoku
• benefity pre pracovné tímy na pracovisku
• práca v stabilnej spoločnosti a v príjemnom prostredí
• technické vybavenie zamestnancov
• profesionálny a osobný rozvoj

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

• Stredoškolské vzdelanie  s maturitou, Vysokoškolské I. alebo II. stupňa so zameraním elektrotechnika, automatizácia
• praxna pozícii  6 rokov
• platné osvedčenie o Odbornej spôsobilosti na činnosť na elektrických zariadeniach §22  Vyhlášky č.508/2009 Z.Z.
• Microsoft Office 365 - pokročilý
• Microsoft Windows - pokročilý
• Údržba riadiacich systémov - pokročilý
• Windows administrátor - pokročilý
• Základné znalosti sieťovej infraštruktúry - mierne pokročilý
• PLC Siemens - expert
• SCADA - Supervisory control and data acquisition - pokročilý
• Návrh a konfigurácia HWaSWčasti RS - pokročilý
• OrientáciavP&ID diagramy, el. výkresy- pokročilý
• anglický jazykna úrovni C1 ( bezpróblémové čítanie manuálov a inej dokumentácie)
• samostatnosť a zodpovednosť, svedomitosť
• precíznosť a manuálna zručnosť
• technické a praktické myslenie
• tímovosť a aktívny prístup k riešeniu problémov
• odolnosť voči stresu
• vodičský preukaz sk.B

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov