Obchodný zástupca (Západné Slovensko)

Manuvia, a. s.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
1 500 EUR/mesiacmzda závisí od skúsenosti kandidáta +pohyblivé zložky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pohybujete sa v oblasti stavebníctva a máte skúsenosť s obchodnou činnosťou a akvizíciou aspoň 2 roky? Radi vyjednávate a máte pozitívny prístup ku zákazníkom? Tak neváhajte a dajte nám o sebe vedieť.
Vašou úlohou bude:
• Vykonávanie obchodnej činnosti v pridelenom regióne
• Aktívne vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov, vytváranie partnerskej siete
• Vedenie vytvorenej siete sprostredkovateľov
• Evidencia všetkých aktivít (návštevy, elektronická dokumentácia) v ERP
• Prezentácia a optimalizácia portfólia produktov a služieb, spolupráca pri tvorbe cenových kalkulácií
• Optimalizácia portfólia ponúkaných služieb v súlade s vývojom trhu a konkurencie
• Vedenie obchodných stretnutí, vyjednávanie obchodných podmienok a udržiavanie obchodných štandardov
• Vytváranie, vyhodnocovanie a optimalizovanie obchodnej stratégie s cieľom maximalizovať objem predaja a výnosov,
• Obchodné zastrešovanie nových produktov a služieb
• Monitorovanie trhu, marketingové aktivity, reportovanie, vypracovávanie analýz trhu a predaja
• Včasné a dôkladné spracovávanie reportov podľa požiadaviek priameho nadriadeného

• pracovná zmluva na dobu neurčitú

• pracovný notebook, telefón, automobil
• stravné vo výške nad rámec zákona / diéty
• Cafetéria
• príspevok do III. piliera
• pružná pracovná doba
• narodeninový darček

Požiadavky na zamestnanca

• skúsenosť s v oblasti stavebníctva

• Počítačová spôsobilosť
• Jazyková spôsobilosť v slovenčine
• Spôsobilosť sa vedenie osobného automobilu
• Kooperácia (spolupráca)
• Uspokojovanie zákazníckych potrieb
• Samostatnosť
• Plánovanie a organizovanie práce
• Aktívny prístup
• Efektívna komunikácia

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov